نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507925
اعضای شورای شهر تهران هم از عکاسان شاکی شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
عکس‌های منتشره از اعضای شورای شهر باعث دلخوری برخی از آنها شد و حواشی ایجاد کرد.

به گزارش ایسنا، حسن رسولی با بیان اینکه متاسفانه شاهد انتشار عکس‌هایی از اعضای شورای شهر در رسانه‌ها و حتی سایت خود شورای شهر هستیم که به نوعی زننده است، گفت: لطفا هیات رئیسه فکری به حال این موضوع کند.

امینی که به دلیل خارج شدن محسن هاشمی ریاست شورای شهر را بر عهده داشت نیز گفت: شکار لحظه‌ها بد اخلاقی است و طبیعی است در جلسه‌ای که چهار ساعت به طور می‌انجامد کسی خمیازه بکشد و نباید مطبوعات شکار لحظه‌ها کنند و این اقدام رسانه‌ها مورد قبول نیست و توقع داریم که رسانه‌ها از این اقدام خودداری کنند.

مجید فراهانی عضو کمیسیون بودجه نیز با بیان اینکه اعضای شورای شهر دو هفته است که کار خود را شروع کرده‌اند و گویا برخی محافل از انسجام و عملکرد شورا ناراحت هستند و به همین دلیل به دنبال شکار لحظه‌ها هستند که در کانال و سایت‌ها منتشر کنند، گفت: من در این رابطه به هاشمی نیز نامه نوشتم و اگر قرار است عکس داخل صحن شکار لحظه‌ها شود و با آن نمایندگان را زیر سوال ببرند باید هیات رئیسه پیگیری کند و تصمیم عاجل در این قضیه گرفته شود.

به گزارش الف، پیش از این جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز درخواستی را به هیات رئیس مجلس داده‌ بودند تا برمبنای آن حضور عکاسان خبرگزاری‌ها و سایر رسانه‌ها در جلسه علنی پارلمان محدود شود.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر، عکاسان، خبرسانی، گلابی خوردن قاضی پور،سلفی نمایندگان،سلفی موگرینی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۰:۲۹:۵۰
بسه بابا خجالت بکشین مثلا شما ها اومدین که کار کنین . (4543863) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۰:۴۳:۳۵
یعنی چی ؟؟؟

هر کاری خواستین بکنین و مردم هم از هیچ چیز خبر دار نباشند !!!!!!!!!

حالا 4 تا عکس خمیازه هم باشه ، مگه چی میشه ؟؟؟ (4543884) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۲:۴۸:۴۳
آدم یه لحظه نا خودآگاه ممکنه که حرکتی بکند ، این خیلی بد هست که یه عده با دوربین منتظر هستند که از آدم یه سوتی بگیرند . (4544074) (alef-11)
 
حسین
Denmark
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۲:۵۴:۱۹
باسلام درست است این نمایندگان ازنمایندگان مجلس چیزی کم ندارند.دوست دارند روی صندلی بخوابند گلابی بخورند دعوا کنند.اینجورجاها جای عکاسان نیست (4544083) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.