توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486992
اعضای پیکر شهید مهدی یزدی به چند بیمار نیازمند عضو اهدا شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۱
اعضای پیکر شهید مهدی یزدی که در جریان رزمایش دفاعی امنیتی فرودگاه مهرآباد مجروح شده بود، با رضایت خانواده وی به چند بیمار نیازمند عضو اهدا شد.

به گزارش سپاه‌نیوز، شهید مهدی یزدی فرزند شهید نصرت‌الله یزدی که در جریان برگزاری رزمایش دفاعی امنیتی فرودگاه مهرآباد مجروح شده بود، علی‌رغم تلاش کادر درمانی، دیروز (۶ تیر ماه) به درجه رفیع شهادت نائل شد و با رضایت خانواده، اعضای پیکر این شهید والامقام به چندین بیمار نیازمند عضو زندگی دوباره بخشید. 

بنا بر این گزارش، پاسدار شهید مهدی یزدی از پاسداران متعهد و دلسوز سپاه حفاظت هواپیمایی بود که سال گذشته در ایام اربعین حسینی، نقشی فعال در برپایی موکب در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) و پذیرایی از زائران عتبات عالیات داشت.

گفتنی است سپاه حفاظت هواپیمایی اوایل هفته جاری در راستای ارتقای آمادگی‌ها و سنجش توان عملیاتی یگان حفاظت مستقر در فرودگاه مهرآباد، اقدام به برگزاری رزمایش دفاعی - امنیتی در شرایطی واقعی کرده بود که در خلال آن پاسدار مهدی یزدی مجروح شد.
 
کلمات کلیدی : مانور فرودگاه مهرآباد+حفاظت فرودگاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.