توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476191
کشته شدن ۳ نظامی سوری در حمله پهپاد صهیونیستی
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
۳ نظامی سوری در حمله یک هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی در استان قنیطره کشته شدند.

به گزارش العالم، منابع محلی بامداد شنبه اعلام کردند که یک هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی گروهی از نظامیان سوریه را در استان قنیطره هدف قرار داده است.

این نیروها درحال پیشروی در پشت خطوط تروریست ها از محور ابوشبطه- الحمیدیه بودند که مورد حمله این پهپاد قرار گرفتند. در این حمله ۳ نظامی سوری کشته شدند.

این حمله هوایی از آسمان جولان اشغالی انجام شد و هنوز جزییات بیشتری از تلفات و خسارت های آن منتشر نشده است.

اکنون درگیری های شدیدی میان ارتش سوریه با تروریست ها در اطراف شهر البعث درجریان است و یگان های توپخانه ارتش درحال کوبیدن مواضع تروریست ها در شهرک الحمیدیه هستند.

این نخستین بار نیست که رژیم صهیونیستی در حمایت از تروریست ها، نظامیان و مواضع ارتش سوریه را هدف قرار می دهد.

رژیم صهیونیستی بامداد هفتم اردیبهشت ماه یکی از پایگاه های نظامی سوریه در جنوب غرب فرودگاه بین المللی دمشق را با چند موشک هدف قرار داد. این تجاوز به چند انفجار در محل و خسارت های مادی منجر شد.

روز جمعه اول اردیبهشت نیز دو موشک از سرزمین های اشغالی به سوی یکی از پایگاه های ارتش سوریه در اطراف شهرک خان ارنبه در استان قنیطره سوریه شلیک شد که خسارت های مادی بر جا گذاشت.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی + سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.