توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506296
عباس: آماده امضای قرارداد صلح تاریخی زیر نظر ترامپ هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از آمادگی اش برای امضای قرار داد صلح تاریخی با رژیم صهیونیستی زیر نظر دونالد ترامپ خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از شاشة نیوز، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان کنفرانس خبری مشترک خود با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در آنکارا تاکید کرد: بدون غزه هیچ کشور فلسطینی ایجاد نخواهد شد، درون غزه نیز هیچ کشور فلسطینی ایجاد نمی شود.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت تشکیل کشور فلسطین به مرکزیت قدس شرقی عنوان کرد: پایان یافتن شکاف داخلی بین فتح و حماس نیازمند ملغی شدن کمیته اداری تشکیل شده از سوی حماس و اجرای وظایف دولت آشتی ملی در نوار غزه و برگزاری انتخابات سراسری در سریعترین وقت ممکن است.

عباس تاکید کرد: ما تلاش داریم تا ملتمان با عزت در کشور فلسطین در مرزهای سال ۶۷ به مرکزیت قدس شرقی زندگی کند و آماده ایم تا قرار داد صلح تاریخی را زیر نظر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا امضا کنیم.

اردوغان نیز در این کنفرانس خبری تاکید کرد: راه صلح پایدار در منطقه از طریق تشکیل کشور فلسطین با حاکمیت مستقل می گذرد. حل بحران در منطقه به نفع رژیم صهیونیستی در کنار برادران فلسطینی ما است. از آغاز اکتبر فلسطینی ها می توانند ویزای الکترونیکی برای ورود به ترکیه دریافت کنند. رژیم صهیونیستی به شهرک سازی در اراضی فلسطین ادامه می دهد و تل آویو باید به اقداماتی که به صلح لطمه وارد می کند پایان دهد.
 
کلمات کلیدی : محمود عباس+صلح+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.