توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465977
رضا میرکریمی:
موفقیت جشنواره فیلم فجر محصول اعتماد دولت به مدیریت هنرمندان است
بخش فرهنگی الف، 6 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
دبیر سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: موفقیت در برگزاری این رویداد آن هم در حد استانداردهای جهانی، محصول اعتماد دولت و سازمان سینمایی به مدیریت هنرمندان است.

رضا میرکریمی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: به تنهایی کاری نکرده ام و برگزاری جشنواره جهانی اگر شایسته است، محصول یک کار تیمی است.

وی ادامه داد: این مهم به دست نمی آمد مگر به این خاطر که سازمان سینمایی و دولت، استقلالی به ما داد که بتوانیم با برنامه ریزی جشنواره را اداره کنیم.

کارگردان فیلم سینمایی «یک حبه قند» گفت: این اعتماد کمک زیادی کرد تا مصمم تر حرکت کنیم و تصمیم گرفتیم در ابتدا اهداف خود را مشخص کنیم.

میرکریمی تصریح کرد: در اجرا نیز ثابت کردیم اینکه می گویند ایرانی ها نمی توانند کار تیمی انجام دهند و اصلا کار منظم و دقیق بر اساس اصول برای برگزاری یک گردهمایی جهانی از ما بر نمی آید، تصور باطلی است.

دبیر سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر عنوان کرد: برای رسیدن به این هدف، اصولی لازم بود که با اندیشه و برنامه ریزی آن را ترسیم کردیم.

کارگردان فیلم سینمایی «زیر نور ماه» گفت: یکی از این اصول این است که باید برای برگزاری موفق چنین رویداد بزرگی، یک دبیرخانه ثابت داشته باشیم.

وی افزود: پس از سی وچهار دوره برگزاری، برای اولین بار از فردای اتمام دوره سی و چهارم، برای دوره جدید دبیرخانه ثابت دایر کردیم.

میرکریمی خاطرنشان کرد: یکسال کار و تلاش کردیم تا سیستم و چارت سازمانی ویژه ای را تعریف کنیم و شرح وظایف برای همه عوامل اجرایی تعریف شده بود، بنا بر این اگر از نگاه دیگران موفق بوده ایم، خود چنین توقعی را با این مقدمات، پیش بینی کرده بودیم.

سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور 350 میهمان خارجی اول تا هشتم اردیبهشت در پردیس چهارسو تهران و سینماهای فلسطین و فرهنگ برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی : جشنواره جهانی فیلم فجر+رضا میرکریمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.