توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404640
انتقاد نعیم سعداوی از قلعه‌نویی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۵
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید بازی در تبریز و در حضور تماشاگران پرشور این شهر جذابیت‌های فراوانی دارد.

به گزارش ایسنا، نعیم سعداوی پس از تساوی تیمش برابر تراکتورسازی، اظهار کرد: قصد ندارم خیلی درباره تراکتورسازی صحبت کنم. این تیم یک مربی باتجربه که خودش را در فوتبال ایران ثابت کرده در اختیار دارد و خود این تیم نیز به یکی از قطب‌های فوتبال ایران تبدیل شده و چند سال است خود را به عنوان مدعی مطرح کرده است.

وی افزود: این تیم هواداران پرشوری دارد و بازی در شرایطی که جو بسیار خوبی وجود دارد برای هر بازیکنی لذت‌بخش است. امروز نیز صحنه‌های بسیار جالبی از این مسائل دیدیم. من در نشست خبری قبل از بازی هم گفتم که دور هم جمع شده‌ایم تا برآیندی را نشان دهیم که در مجموع همه از آن لذت ببرند ولی باید تلاش کنیم هر کس در چارچوب وظایف خود تلاش کند تا خدای نکرده خدشه‌ای به فوتبال وارد نشود.

سعداوی با قدردانی از باشگاه فولاد خوزستان، گفت: ما از باشگاه خواستیم دو روز زودتر به تبریز بیاییم که این نیز با موافقت باشگاه همراه شد. امروز هشت بازیکن در اختیار داشتیم که دو نفر از آنها بالای 24 سال و شش بازیکن دیگر زیر 24 سال بودند و در میان آنها حتی بازیکنی 19 ساله در ترکیب بود. این بازیکنان آینده فولاد را رقم می‌زنند به شرطی که به آنها اعتماد کنیم اگر حمایت لازم از آنها صورت گیرد آنها می‌توانند خودشان را اثبات کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: هر روز شاهد رشد و پیشرفت بازیکنان هستیم و آنها به یک خودباوری بسیار خوبی رسیده‌اند. درست است که بازیکن نامدار خاصی نداریم اما در قالب یک تیم ستاره بزرگی هستیم. بازیکنان ما امروز تحت تاثیر نام بازیکنان تراکتور قرار نگرفتند.

وی گفت: برنامه امروز تیم را برای گرفتن سه امتیاز چیده بودیم ولی متاسفانه از همان ناحیه‌ای ضربه خوردیم که در بازی‌های ابتدایی فصل به مشکل بر می‌خوردیم و آن این موضوع بود که پس از زدن گل تمرکزمان را از دست می‌دهیم. هر چند که امروز با وجود اینکه عقب افتاده بودیم توانستیم گل را جبران کنیم ولی در کل تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

سعداوی در مورد داوری بازی هم بیان کرد: این طبیعت داوری است که ممکن است اشتباهی صورت گیرد ولی این اشتباهات برای هر دو تیم بود ولی آقایان با اعتراضات خود بازی را تحت تاثیر قرار دادند.
 
کلمات کلیدی : نعیم سعداوری+فولاد+قلعه نویی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.