نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363042
عامل تیراندازی تگزاس یک ایرانی بوده است!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۰
پلیس آمریکا اعلام کرد عامل تیراندازی و گروگانگیری روز گذشته در آماریلوی تگزاس یک ایرانی بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از فاکس نیوز، کارگر فروشگاه وال مارت که روز گذشته دو کارمند این فروشگاه را با اسلحه گرم گروگان گرفت و در نهایت با شلیک گلوله پلیس کشته شد، یک مهاجر ایرانی مقیم آمریکا بوده است.

یکی از بستگان وی در گفتگو با روزنامه آماریلو گلوب نیوز گفت: محمد مقدم، ۴۵ ساله، هشت سال پیش به همراه خانواده از ایران به آماریلوی تگزاس مهاجرت کرده بود و در سال ۲۰۱۴ نیز یک خانه در آماریلو خریده بوده است.

بر اساس این گزارش وی قبل از این واقعه هیچ سابقه کیفری یا جنایی نداشته است. مقامات این واقعه را «رویداد خشونت بار در محل کار» می نامند. او بیش از ده سال در این فروشگاه مشغول کار بوده است.

عادل، پسر ۳۰ ساله مقدم، به گلوب نیوز گفت که امروز پدرش را دیده است که خوشحال و خندان بعد از خوردن صبحانه سرکار رفته است.

مقامات می گویند مقدم هنگامی که مدیر فروشگاه و یک کارمند دیگر را گروگان گرفته است، یک سلاح کمری همراه داشته است.

ستوان اریک بوهانان، هماهنگ کننده دایره جرایم ویژه پاتر-راندال گفت: تا جایی که ما اطلاع داریم، این قضیه به ترفیع مربوط است و احتمالا با درخواست ترفیع او مخالفت شده بود.

پلیس گفت که هیچ ردی از ارتباط این قضیه به تروریسم وجود ندارد و مقامات بعد از جستجوی خانه و خودرو مقدم، چیز مشکوکی پیدا نکردند و هر دو گروگان نیز سالم هستند.

همسایه مقدم نیز وی را مردی آرام توصیف کرد و گفت وی در سال ۲۰۱۵ پیوند کبد داشته است. او به گلوب نیوز گفت: اصلا انتظارش را نداشتم. آدم اصلا نمی فهمد همسایه اش چه خواهد کرد.

مقدم پیش از نقل مکان با همسرش لیلا قاچلو، دختر ۲۷ ساله اش عاطفه و پسرش عادل به آماریلو، مدتی در برانکس زندگی کرده بود. همسر مقدم نیز کارمند وال مارت است.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی+آمریکا+ایرانی
 
نی نی گندهه
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۰۱:۲۲:۰۹
پانزده سالگی بچه دار شده؟!! (3762603) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۰۳:۲۶:۲۷
ایولش داشته. (3762685) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۰۱:۴۸:۲۲
45 سالش بوده اونوقت پسر 30 ساله داشته؟! (3762615) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۰۴:۰۲:۳۴
هشت سال پیش مهاجرت کرده اونوقت 10 ساله داره واسه این فروشگاه کار میکنه !!! (3762708) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.