توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476047
دعوت از وزیر اطلاعات به مجلس برای کشف ریشه تهمت های مرتبط با سند ٢٠٣٠
تاریخ انتشار : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۲
یک عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: از وزیر اطلاعات برای حضور در مجلس برای کشف ریشه تهمت های مرتبط با سند 2030 دعوت به عمل آمده است.

به گزارش ایسنا، فاطمه سعیدی، نماینده تهران و عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مطلبی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده، نوشته است: تهمت به معلمین تا انتها پی گیری می کنم؛ در ایام انتخابات بداخلاقی های فراوانی را مشاهده کردیم که هر یک در جای خود قابل پیگیری است.

وی افزود: اما دروغ هایی که درباره سند ٢٠٣٠ به مردم گفتند تنها بداخلاقی سیاسی علیه یک کاندیدا و یک جریان سیاسی نبود.

این عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس همچنین بیان کرد: سازندگان این دروغ ها مستقیما بیش از یک میلیون معلم را مورد شنیع ترین تهمت ها قرار دادند؛ شب‌نامه هایی توزیع کردند که محتوایش سراسر کذب بود، با این حال مردم در نهایت فریب این دروغ پردازی ها را نخوردند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آنها که رای مردم رابه حلال و حرام تقسیم می کنند به چنین مواردی که می رسند سکوت می کنند، چرا هیچ کس در جریان اصولگرا منصفانه نگفت این ها تهمت به معلمین و دانش آموزان است؟

وی اظهار کرد: حالا که غبارها فرونشسته و روشن شده کدام رویکرد مورد پذیرش مردم است، به عنوان یک معلم ابتدا از دولت می خواهم این پرونده را در صدر اولویت های خود قرار دهد و سپس از قوه قضاییه و دادستان محترم تقاضا دارم به این مساله ورود کنند.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس در پایان گفت: در هفته پیش رو نیز با دعوت از وزیر اطلاعات در جریان آخرین اقدامات نهادهای امنیتی برای کشف ریشه های این اقدام قرار خواهیم گرفت و یقینا به مردم و معلمین عزیز آن را گزارش خواهم داد.
 
کلمات کلیدی : وزیر اطلاعات +مجلس + سند ٢٠٣٠
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.