توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476957
با این ترفند؛
نمایش پیام ویدئویی تلگرام روی آدرس اینترنتی
بخش دانش و فناوری الف،8 خرداد96
یکی از قابلیت های تلگرام، ارسال پیام ویدئویی است. با این ترفند می توانید پیام های ویدئویی خود در تلگرام را روی آدرس اینترنتی قرار دهید.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
 باشگاه خبرنگاران جوان؛ همانطور که می دانید تلگرام به یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در ایران تبدیل شده است. یکی از قابلیت هایی که تلگرام به تازگی در نسخه 4.0 خود اضافه کرده است، قابلیت ارسال پیام ویدئویی است. به این وسیله شما می توانید به وسیله دوربین جلوی گوشی خود، پیام ویدئویی ضبط و همانند گیف ارسال کنید.
 
ارسال پیام ویدئویی همانند ارسال صدا (voice) است. شما می توانید با نگهداشتن دست خود روی دکمه ارسال ویدئو، همانند ارسال صدا در همان لحظه تصویری از خود ضبط و برای دیگران ارسال کنید. پیام ویدئویی را می توانید به صورت شخصی برای یک فرد، در گروه ها و در کانال ها ارسال کنید.
 
اگر پیام تصویری خود را در کانال منتشر کردید می توانید آن پیام را به صورت آدرس اینترنتی برای دیگران ارسال کنید. نکته قابل توجه این است که دیدن و اشتراک گذاری این ویدیو ها بر روی این آدرس اینترنتی برای همه آزاد است و نیاز نیست بازدیدکننده حتما عضو تلگرام باشد.
 
برای برای اشتراک گذاری پیام ویدئویی خود روی آدرس اینترنتی کافی است تا آدرس کانال خود را در الگوی "telesco.pe/channel_name" قرار دهید.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ پیام ویدئویی تلگرام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.