توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460855
مشاور فرمانده کل نیروهای مسلح: آمریکا جسارت تهاجم به ایران را ندارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸
مشاور فرمانده کل نیروهای مسلح و رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی با کذب بودن ادعای قدرتمندی آمریکا، گفت: آمریکا جرات و جسارت تهاجم به ایران را ندارد.

به گزارش مهر، امیر سرتیپ ناصر آراسته عصر یکشنبه در یادواره شهید صیاد شیرازی به بیان خاطرات خود با شهید صیاد شیرازی پرداخت و اظهار داشت: صیاد شیرازی لحظه ای از انقلاب طلبکار نبود و هیچ چیز از انقلاب نخواست.

وی اضافه کرد: صیاد شیرازی درس‌های زیادی را به ما آموخت که ما باید با یقین قلبی بجنگیم که اگر کشته شدیم شهید باشیم و اگر دشمن را کشتیم آن را به درک بفرستیم و با علم یقینی بجنگیم و کسانی باید بر ما حکومت کنند که از انقلاب‌ طلبی نداشته باشد و خودشان را بدهکار انقلاب بدانند.

رئیس هیئت معارف جنگ بیان داشت: اگر ما می‌بینیم صیاد شیرازی، سردار کاظمی، دانشمندان هسته‌ای، شهدای منا و شهدای مدافع حرم در زمان امام راحل شهید نشدند و در زمان حضرت آقا شهید شدند بیانگر یک نکته مهم است که اطاعت از حضرت آقا، اطاعت از امام راحل است و خط ولایت حضرت آقا، خط ولایت امام راحل است.

سرتیپ آراسته اضافه کرد: به فضای مجازی زیاد گوش ندهیم که ادعا می‌کنند آمریکا قدرتمند است؛ ۱۷ سال پیش در دانشگاه افسری به دانشجویان با علم نظامی و قاطعیت گفتم آمریکا تا ۲۰ سال دیگر جرات حمله به ایران را ندارد و الان هم آمریکا جرات و جسارت تهاجم به ایران را ندارد.

مشاور فرمانده کل نیروهای مسلح تصریح کرد: ما سوریه، عراق، لیبی، افغانستان و .... نیستیم؛ ما جمهوری اسلامی ایران هستیم، با فلسفه شهادت حسینی، وحدت ملی و عزت و اقتدار رهبری.

یادواره شهید صیاد شیرازی در سینما صدف جزیره خارگ برگزار شد.
 
کلمات کلیدی : ایران+آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.