نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415765
تهران نفس کشید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
بعد از ۱۱ روز آلودگی شدید هوا و ناکارآمدی طرح های اجرا شده برای کاهش آلودگی بلاخره وزش باد و بارش باران توانست شاخص کیفیت هوا را به درجه سالم برساند.
 
 
به گزارش تسنیم، اران پاییزی در روزهای پایانی آبان ماه بارید و چاره نفس تنگ پایتخت و بسیاری از شهرهای آلوده شد، بالاخره از سحرگاه امروز بارش باران موجب شد تا آلودگی هوای تلنبار شده در 11 روز گذشته شسته شود. مطابق گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، اکنون شاخص روی عدد 67 و سالم قرار دارد.

 
کلمات کلیدی : بارش باران+وضعیت هوا + هوای تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۲:۲۱:۰۹
خدايا شكرت ، هرچند كه بايد مسئولان كشورمان شرمنده باشند كه نميتوانند يا بلد نيستند و يا فقط حرف و شعار ميدهند !! اين شهرسازيشان است در قلب مناطق مسكوني و يا پرترافيك و يا كوچه هاي ٨ و ١٠ متري برج و پاساژ ميسازند !! اين وضع جوي و خيابانهايشان است موشهاي سه كيلويي و مگسهاي سفيد ميلياردي !!اين بنزينهايشان است !! اين توليد خودروهايشان است !!
اين فاضلاب شهريشان است !! اين بيابان زداييشان است كه البته بايد گفت بيابان زاييشان است !! اين وضع بيمارستانها و سلامتيش است !! اين بزك و دوزك ظاهري شهرها و مشكلات درون شهرها !! و و و و
بالاخره خدايا شكرت كه تو هستى و باد و باران رحمتت را بخاطر بيمسئوليتي و بد مديريتي و حيف و ميل و مفسده هاي مديران قطع نميكني ، و گاهي آنرا نازل ميفرمايى.
بار پروردگارا معذرت ميخواهيم از اين مديريت . (4023368) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۲:۲۹:۱۹
چه فایده فردا همون اش و همون کاسه (4023372) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۳:۲۴:۳۳
فقط تهران مهمه نفس بکشه! اهواز و بقیه شهرها که اصلا مهم نیستند (4023412) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۵:۰۳:۵۸
مسئولین اهواز بیشتر دعا کنند (4023517) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۵:۵۱:۳۹
واسه تهران مگه کاری کردن که جنابعالی حسودی میکنی؟؟ (4023567) (alef-13)
 
Slovakia
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۸:۰۹:۵۱
حالا چی بود که حسودی کنند کج خیال (4023773) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.