توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488017
دادستان کل کشور: درخصوص لو رفتن سوالات امتحان نهایی هنوز اعلام جرم نشده است/ صدور کیفرخواست برای ۶ مدیر تلگرامی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
دادستان کل کشور در خصوص پرونده مدیران کانال های تلگرامی گفت: برای ٦ نفر کیفرخواست صادر شده و اخیرا به دادگاه رفته است.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام جعفر منتظری ظهر امروز در ادامه نشست خبری خود با اصحاب رسانه در خصىوص لو رفتن سوالات امتحانی گفت: هنوز اعلام جرمی از ناحیه مقامات صورت نگرفته اگر اعلام جرم شود دادستانی وارد می شود.

وی همچنین در خصوص پرونده مدیران کانال های تلگرامی گفت: برای ٦ نفر کیفرخواست صادر شده و اخیرا به دادگاه رفته است.

منتظری در خصوص آخرین وضعیت دستگیری تروریست ها گفت: بعد از حادثه تهران دستگاه های اطلاعاتی امنیتی مظنونین را بازداشت کردند و خوشبختانه کارهای خوبی در وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه صورت گرفت.

وی تصریح کرد: رسیدگی به پرونده قضایی عناصر اصلی در تهران است و راه قانونی هم باز است و عده ای هم در شهرستان ها البته برخی از اینها تحقیقات‌شان تکمیل شده و برخی در حال تحقیقات است.

دادستان کل کشور درباره تعداد افراد دستگیر شده گفت: تا زمانی که همه دستگیر شده‌ها تحویل دستگاه قضایی نشدند آمارشان را نمی توان اعلام کرد.

منتظری در خصوص پرونده تخلفات انتخاباتی گفت: در خصوص تخلفات در مجموع ٢٧٧ فقره شکایت داشتیم، تعدادی از این شکایات رسیدگی و در دادسرا به قرار منع تعقیب رسیده و برای برخی هم کیفرخواست صادر شده است.

وی گفت: به لحاظ اینکه شکایات در سه شعبه مطرح است باید دعوت شوند تفهمیم اتهام شوند و باید استماع دفاعیات صورت گیرد و این را هم بدانید که با هر کسی در هر مقامی باشد شوخی نداریم و اگر تخلف احراز شود برخورد می کنیم.

به عنوان کسی که دغدغه رسیدگی به این پرونده ها را دارم با دادستان صحبت کردیم و حتی خودمان کمک می کنیم تا زودتر به نتیجه برسد.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش +سوالات امتحانی + کانال‌های تلگرامی + تخلف در امتحانات + دادستانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.