توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447365
عدم اجرای تکالیف قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز / «نعمت‌زاده» را به صحن علنی مجلس کشاند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲
عدم اجرای تکالیف قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت «نعمت‌زاده» را با اعلام وصول سوال ملی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به صحن علنی خانه ملت کشاند.

به گزارش فارس، غلامرضا کاتب عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه) پارلمان چند سوال نمایندگان از وزرا را اعلام وصول کرد.

بر این اساس، سوالات ملی محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان و راور از محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره علت عدم اجرای تکالیف قانونی مرتبط با قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، همچنین مدیریت ناکارآمد و عدم نظارت بر شرکت ملی مس و نیز علت عدم قیمت‌گذاری گنداله و آهن اسفنجی بر اساس قیمت جهانی اعلام وصول شدند.

همچنین سوال ملی نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس از محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد علت عدم توجه به وضعیت معیشتی، رفاهی و شغلی کارکنان شرکت مخابرات ایران که در راستای اصل 44 قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار شده است، نیز اعلام وصول شد.
 
کلمات کلیدی : نعمت زاده + قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.