توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481286
توضیحات جوان درباره پخش خندوانه پس از حوادث تروریستی تهران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
کارگردان خندوانه درباره پخش این برنامه پس از حوادث تروریستی تهران نوشت: پخش شدن یا نشدن یک برنامه تلویزیونى در شرایط بحرانی کاملا در حد تصمیم مدیران ارشد تلویزیون و امنیت ملی است و سازنده‌ها باید تابع این تصمیم کلان باشند.

 رامبد جوان در صفحه اینستاگرامش توضیح جدیدی درباره پخش شدن برنامه خندوانه ازائه داده است.

وی در این باره نوشت: بد نیست یه توضیحى بدم که پخش شدن یا نشدن یه برنامه تلویزیونى در شرایط بحران و وقایعى مشابه اتفاق تلخ چهارشنبه کاملا در حد تصمیم مدیران ارشد تلویزیون و امنیت ملیه و سازنده ها باید تابع این تصمیم کلان باشن. و این تصمیم براى حفظ روحیه ى جمعى و ایستادگى در برابر همچین اتفاقى بوده.(که کاملا ما هم به عنوان تیم سازنده موافق این نگاه و تصمیم بودیم و هستیم)

امیدوارم این میزان از توضیح براى اون دوستانى که از چهارشنبه خندوانه رو (نگاه کردن) و هى اعتراض کردن که باید به احترام شهداى عزیز برنامه رو پخش نمى کردیم و یا دقایقى سکوت مى کردیم و یا اینکه ما عزاداریم(لطفا دیکته شون رو قوى کنن و ننویسن عذاردار) و کلى جملاتى از این دست ....، کافى باشه و به آرامش برسن و دنبال موضوع جدیدى براى اعتراضهاى پایان ناپذیرشون بگردن.که البته این بین دوستان بامزه اى هم هستن که توهم توطئه دارن یا تا پاى جان بدبینن که جملات این عزیزان هم ویژگیهاى خودشون رو داره.
 
کلمات کلیدی : رامبد جوان + برنامه خندوانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.