توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447284
واکنش وزارت امورخارجه به ادعاهای "کریمی قدوسی"
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۹
روابط عمومی وزارت خارجه، در واکنش به ادعاهای اخیر کریمی قدوسی یکی از نمایندگان مجلس این ادعاها را بی اساس و کذب و آن را مصداق عمل مجرمانه و قابل پیگرد عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه وزارت خارجه در این ارتباط آمده است:

«روابط عمومی  وزارت امور خارجه در خصوص ادعاهای جدید آقای کریمی قدوسی درباره " توافقات به اصطلاح هفت گانه تیم مذاکره کننده هسته‌ای با طرف‌های آمریکایی " ضمن تکذیب این ادعا، آن را کاملا بی اساس، مضحک و نمونه دیگری از افتراهای کذب همیشگی شخص ایشان نسبت به دستگاه دیپلماسی و وزیر امور خارجه کشور می‌داند که مصداق بارز عمل مجرمانه و قابل پیگرد است.

جای تاسف است در حالی که اینگونه افتراهای کاملا بی اساس، هر بار مورد سوء استفاده بدخواهان مردم و انقلاب اسلامی واقع شده و آنها را در رویارویی‌های خصمانه خود جری‌تر ساخته است، هیچ اقدامی برای جلوگیری از تکرار آن صورت نمی گیرد.

این وزارتخانه حفظ مصالح، منافع و امنیت ملی را برای خود اصل و فرض می داند و هرگز تحت تاثیر جوسازی های خیالپردازانه قرار نخواهد گرفت و به همه فعالان سیاسی و جناحی‌ با هر سلیقه و گرایشی نیز توصیه می نماید ساحت خطیر منافع و امنیت ملی را از جولان های بی ارزش جناحی دور نگاه دارند.»
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۲۲:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۱۳:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۳:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۴ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۲۰:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۲۳:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۷ ۱۵:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۲۳:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۱۱:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۱۶:۱۳
 
 
کلمات کلیدی : وزارت خارجه + کریمی قدوسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.