نظر منتشر شده
۱۰۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507854
چه از جان كشور مي خواهند؟
بخش تعاملی الف - حسين مهدي تبار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۴

در گرماگرم مذاكرات سخت و طاقت فرساي هسته اي در دوران خاتمي بود كه در كمال ناباوري مجلس ششم با طرحي سه فوريتي، خواستار اجراي شروط طرف غربي براي توقف فعاليت هاي هسته ايران شد. چند تن از نمايندگان، اصلاح طلب هم با نطق هاي جنجالي خود به خوبي هيزم آتش تبليغات غرب عليه ايران را فراهم كردند.

از جمله افرادی كه بدون توجه به منافع ملي به تكرار سخنان بي اساس غربي ها پرداخته بود، احمد شيرزاد، عضو شوراي مركزي حزب منحله مشاركت بود. او در سخناني چنان به برنامه هسته اي ايران تاخت و چنان نظام را متهم به انحراف رفتاري و دروغگويي متهم كرد كه حتي صداي كروبي به عنوان رييس وقت مجلس ششم هم درآمد و او در اعتراضي سخنان شيرزاد را همرديف شايعه پراكني هاي راديو اسراييل عنوان كرد. در آن روزها، اين اقدامات عجيب و غريب اصلاح طلبان، نه تنها كار روحاني به عنوان مسئول وقت مذاكرات را سخت و او را از هدف خود كه دستيابي به توافق بود دور كرد كه به آمريكايي ها و شركاي غربي آن ها در ايجاد جو سنگين تبليغاتي عليه برنامه هسته اي جمهوري اسلامي و فراهم كردن شرايط مناسب براي ايجادتحريم هاي شديد، ياري رساند.

بعد از همه اين افتضاحات و سنگ اندازي هاي عجيب و غريب اصلاح طلبان بر سر راه مذاكرات هسته اي، در طول دوران فتنه، بودند كساني كه با ايجاد برخي شايعات جنجالي مانند وجود شكنجه و تجاوز در زندان هاي جمهوري اسلامي، دست دشمنان را براي ايجاد فضاي ايران هراسي و تبليغات منفي عليه كشور و حتي ايجاد زمينه براي تحريم هاي خطرناك حقوق بشري باز گذاشتند و به آن ها خدمت كردند. البته، حد خيانت اين جماعت، به همين جا ختم نشد. كار به جايي رسيد كه در سال ٨٨ و در ماجراي فتنه، برخي، با نهايت وقاحت، صراحتا از طرف غربي تقاضا كردند تا با تحريم ايران، كار را براي ادامه فتنه، آسان كند.

حالا بعد وقوع تمام اين اتفاق ها و علني شدن خيانت بعضي ها، در زماني كه آمريكايي ها از لزوم بازرسي مراكز حساس نظامي ايران سخن مي گويند و دقيقا وقتي كه ظريف براي خنثي سازي پروژه جديد امريكايي ها در مقصر جلوه دادن ايران در بهم خوردن توافق، به دست پري براي مذاكره با اروپايي ها نياز دارد، تاجزاده، رفيق و هم حزبي احمد شيرزاد حرف هايي مشابه آنچه او در مجلس ششم بيان كرده بود، گفته است! او در اظهاراتي عجيب گفته در ايران عده اي بدنبال ساخت بمب اتم و تبديل ايران به مدل اسلامي كره شمالي هستنذ و اين، در زمان فعلي، جز گرا دادن به طرف غربي معناي ديگري ندارد.

آمريكايي ها در موقعيت فعلي براي منطقي جلوه دادن درخواست بازرسي از مراكز نظامي، نياز به ادله اي دنيا پسند دارند كه كار خود را پيش ببرند و چه چيزي براي دستيابي به اين هدف بهتر از اينكه مسئولين سابق خود ايران، از تلاش براي ساخت بمب اتم در مراكز نظامي ايران خبر دهند؟ اين سخن تاجزاده و دوستان او، دقيقا كاركرد سخنان شيرزاد و ساير نمايندگان وقت مجلس ششم را دارد كه به دشمن در جهت پيشبرد اهداف تبليغي خود كمك خواهد كرد.

حال بايد پرسيد هدف امثال شيرزاد و تاجزاده از بيان چنين سخناني چه بود و چيست؟
 
کلمات کلیدی : حسين مهدي تبار
 
صمصام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۰۷:۵۰
جناب مهدی تبار :
کره کشوری واحد بود تا قبل از پایان جنگ جهانی دوم
در پایان جنگ دوم جهانی در مدار 38 درجه شمالی ودر منطقه پان مون جم کره به دو نیم شد
کره شمالی
کره جنوبی
از ان زمان تا کنون دو کشور هر کدام راه متفاوتی رفته اند .رهبران کره شمالی با دستیابی به اخرین و پیچیده ترین و جدید ترین جنگ افزارهای هسته ای وغیر هسته ای همواره پای ثابت بحرانی ترین منازعات جنگ سرد بوده اند اما این کشور به گواهی کسانی که به این کشور رفته اند و همینطور طبق اطلاعات موثق یکی از منزوی ترین و بسته ترین کشورهای دنیاست به علاوه یک اقتصاد کاملا بسته و غیر مولد
اما کره جنوبی :
زمانی رهبران کره جنوبی آرزوی داشتن یک خودرو مانند پیکان را داشتند و حتی به سفر به ایران در دهه 40 شمسی میان تهران و سئول پایتخت این کشور پیمان خواهر خواندگی امضا کردند
آز ان زمان تا کنون کره جنوبی تبدیل شد به یکی از موفق ترین و پیشرفته ترین اقتصاد های جهان و امروز میبینیم که این کشور با داشتن یکی از سریعترین اینترنت های در میان کشور های جهان رتبه اول در گردش ازاد اطلاعات را به خود اختصاص داده است .امروزه کشور کره حنوبی یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان در صنایع مختلف از جمله خودروسازی وقطعات هواپیما ولوازم الکترونیکی و..و...و... می باشد، کاملا بر خلاف همسایه شمالی خود که اجازه هیچ گونه گردش اطلاعات را نمیدهد
کره شمالی امروز همواره پای ثابت منازعات و جنگ افروزی در مقابل امریکاست اما به چه قیمتی و به چه هدفی ؟؟؟کره شمالی امروز برای جانماندن از امریکا در منازعات و جنگ قدرت در پی ساخت و تولید انواع جنگ افزارهای متعارف وغیر متعارف است
..
کشوری که با شدید ترین و بی سابقه ترین حجم تحریمهای مختلف بین المللی روبروست
امروز اگر پرونده هسته ای ما به اینجا رسیده است و سایه منازعات خطرناک از کشور ما دور شده است به خاطر اتخاظ سیاستهای تنش زدایی دولت است
اگرکسی امروز در کشور ما مخالف فعالیتهای هسته ای است این به خاطر این است که ما به سرنوشت کره شمالی گرفتار نشویم !
البته هیچ کس در دنیای امروز قطعا وصد البته مخالف تقویت بنیه نظامی ونیروهای مسلح و ارتقا توان نظامی کشور نیست بلکه جان کلام این است که با رفتارها و اقدامات نسنجیده و بدور از تدبیر بهانه به دست طرف غربی ندهیم .
قطعا.. (4544152) (alef-11)
 
Slovakia
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۶:۵۷:۴۹
مثه اینکه تو هم حرف آمریکاییها و تاجزاده رو باور کردی....کجا ایران دنبال این برنامه هاست..سرتو کردی تو برف؟آخه کره جنوبی اگه بدون اجازه امریکا به این فناوریها رسیده باشه که ادعای خدایی داره درحالیکه اینها اقمار متروپلی به نام امریکا هستند.کره جنوبی پیاده نظام امریکاس لذا باید پیشرفته جلوه کنه تا جلوی کره شمالی بتونه سرپا باشه.. (4545942) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۲۱:۰۳:۵۷
بابا تو خودت می ری جنس بخری التماس می کنی کره ای باشه بهت تقلبی نندازن خالا می گی کره جنوبی بده ! (4550140) (alef-11)
 
ذهن
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۷:۰۱:۳۲
کار درست را کره شمالی میکنه که به بد عهدی های کد خدا اعتماد نمی کنه هر چقدر هم کره جنوبی پیشرفته باشد با چند تا بمب شیرازش در میاد خودت را گول نزن با زیاد نوشتن الف چاپ کن لطفا (4545946) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۷:۴۲:۵۵
این بمب ها میتونه رو سر کره شمالی هم فرود بیاد.اصولا اخر هر جنگی بدبختی و بیچارگیه و در عجم که چطور بعضی ها دلشون برای جنگ غنج میزنه مگر بخاطر منافع مادی!!!! (4546016) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۷:۵۲:۵۷
این حرف ها تمام کنید ، ممکلت نیاز به ارامش داره تا پیشرفت کنه ، الان شاید مهمترین چیز برای مملکت ما موضوع حفظ منابع آبی و محیط زیست هست چون اگر نباشه شماها باید تو بیابان بزنید تو سر هم . (4546034) (alef-11)
 
منصف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۹:۱۸:۵۹
عمو شما هم که دم از بمب میزنی .خوب این کره شمالی مورد پسند شما خیلی بمب انباشت کرده کشور رو کرده یه زرادخانه.ولی اقتصادش بسیار ضعیفه.اگه چین صادراتش رو ببه آنها قطع کنه از گشنگی میمیرن اونوقت این همه بمب بچه درددشون میخوره. (4546150) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۳:۵۷:۰۷
چرا باید بدون فکر کردن حرف زد اگر کره شمالی کره جنوبی را نابود کند ایا کره شمالی اباد می شود برنامه ریزی برای نابود کردن کار درستی نیست هدف باید درست کردن و اباد کردن باشد اگر اینطور فکر کردیم مشکلات برطرف می شود حتی اگر بگویید با نابودی چیزی باعث جلوگیری از نابودیهای بیشتر می شویم به نظر نمی اید مثلا کره جنوبی خطرات زیادی برای دنیا داشته باشد که نیاز به نابود کردن داشته باشد تا وقتی می توان چیزی را درست کردنباید ان را نابود کرد.
نابود کردن شیوه ضعفا است چون قدرتی برای درست کردن ندارند نابود می کنند (4546464) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۰:۴۰:۳۳
مقامات کره شمالی در ناز و نعمت هستند و مردم آنجا در فلاکت (4546747) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۸:۴۸:۴۸
جناب صمصام! ادعا میکنید با سیاستهای دولت محترم خطر از کشور دور شده است! این دروغ را طی این چند سال بارها پاسخ داده اند اما باز هم تاکید بر ادامه این ادعای نابجا دارید. پس از برجام شاهد انواع تهدیدها و تحریمهای بی سابقه بوده ایم و هستیم. در برجامی که دوستان به تصویب رساندند مکانیزم ماشه وجود دارد این یعنی اگر به خاطر تمام کارشکنی های غربی ها اعتراضی بکنیم یا بخواهیم از برجام خارج شویم بطور اتوماتیک تمام تحریم ها بر میگردد و حق حمله نظامی به ایران را خوهند داشت!! (4546113) (alef-11)
 
ناشناس
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۲۰:۳۱:۱۶
البته تحلیل خوبی بود حکایت دو برادر هستند که یکی دنبال سواد و دانش و علم صنعت و فن آوری و دیگری دنبال گردن کلفتی و بی عقلی و باج گیری که آخرش نتیجه اش گوشه خیابان از یک گردن کلفت تر از خودش یک کتک مفصل میخوره و به پاچه خواری گدایی میافته به نظر بینندگان عقل سلیم کدوم را میپذیره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! (4546199) (alef-11)
 
ا. گ
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۱:۲۳:۳۸
نویسنده مقاله علاوه بر تحریف واقعیات دست آورد های اقتصادی کره شمالی یعنی جامعه ای که بیکاری در آن بی معناست همچنین نا دیده گرفتن فساد مالی و بیکاری صد ها هزار نفر از جوانان تحصیل کرده در جنوب کره دم از آزادی در آن کشور اشغالی میزند. او فراموش میکند که عزت و استقلال ملی بغایت از مصرف کالا برای جمله آزادگان برتری دارد. ایشان نوکری و در یوزگی به ارباب های آمریکائی را ترجیح میدهند به استقلال ملی. (4546434) (alef-11)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۳۹:۱۰
بله شما درست میگی ولی یه نکته رو فراموش کردی اونم اینه که کشور ما کشور شیعه است و غرب با این مشکل داره اگه دستامونو ببریم بالا اونا میان جلوتر و میگن حالا باید دینتونو کنار بزارین تا ما باهاتون تجارت کنیم آیا در اینصورت شما حاضری کنار بیای و بشی کره جنوبی یا نه؟ (4547002) (alef-11)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۴:۱۷:۲۲
نگفتی چرا این کشور واحد تجزیه شد. بدان که کره واحد قربانی جهان خواری آمریکای جنایتکار و شوروی تجاوزگر شد. چون آمریکا میخواست جای پایی در خشکی شرق آسیا داشته باشد.
در ضمن نوشته دیروز بنده نمایش داده نشد. (4547039) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۷:۴۷:۲۲
تمدید اعتبار گرین کارت آمریکاشون نیاز به خوش خدمتی داره. (4544964) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۳:۱۲:۳۵
تهمت هم اگر می خواهید بزنید، یه کم بیشتر دقت کنید. تمدید گرین کارد قوانین مشخصی داره. (4545543) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۱۷:۵۸
كره شمالي الگوي بسيار بدي است و بدتر از آن نوكري كدخداي داعش پرور است. (4545765) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۱۸:۱۸
كره شمالي الگوي بسيار بدي است و بدتر از آن نوكري كدخداي داعش پرور است. (4545768) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۷:۴۹:۴۹
خیانت که شاخ و گوش ندارد. اگه میتونستن تا حالا برای زندگی رفته بودن . ولی اونجا به اندازه یه ارزن بهشون اهمیت نمیدن که موندن وادای آزادیخواه را در میارن.
خجالت بکش ... راست میگی برای یک ماه جرات داشته باش برو لب مرز و از این مملکت دفاع کن ببینم ... میکنی یا نه. (4544967) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۷:۵۵:۳۰
امثال تاج زاده به دنبال مطرح شدن هستند. همان حکایت پلیس بیا منو بگیر. (4544978) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۰۹:۵۹
هر برنامه ایی که موجب سلب آسایش و جنگ رای ما مردم ایران باشه به شدت رده (4545000) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۱۸:۰۳
هیچ خوش رقصی جلوی غربیا که شاید از این راه پول و امتیازاتی از انها بگیرند. کشور و ملت فدای منافع شخصی انها. به همین سادگی (4545021) (alef-3)
 
بنده خدا . اصل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۲۰:۵۳
آقای تاجزاده یک آنارشیست به تمام معناست.
درهرکشوری ماننداو یا احمدی نزاد به قدرت برسند فاتحه آن کشور را باید خواند. (4545027) (alef-3)
 
حامد
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۲۱:۴۶
خیانت و وطن فروشی مگه چیه دیگه. اصلا دیگه چیزی مونده که مااگر بخواهیم هم بتونیم بمب اتم بسازیم (4545030) (alef-3)
 
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۲۲:۰۰
عزيز من اين صحبتها كه سرمقاله هر روز كيهانه. آقاي شريعتمداري ميگه بايد از كره شمالي ياد بگيريم. صحبت آقاي تاجزاده در واقع نقدي به مقالات كيهان هست (4545031) (alef-3)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۱۹:۱۵
عزیز من تاجزاده یه ذره مردونگی داشته باشه، تو این وضعیت این نقد خیانت کارانه رو نمی کنه!
شما اسمش رو می ذاری نقد!!!!!!

من از این جماعت و طرفداراشون تعجب می کنم که برای کوبیدن مخالفشون، هر ... می کنن! (4545771) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۳۷:۴۰
صلابت در برابر امریکا خوب چیزیه این یک حقیقت انکار ناپذیر است همانطوری که ذلت در برابر امریکا بد است،
خوب تعارف نداره چه این صلابت را سید حسن نصرالله نشون بدهدچه سردار سلیمانی ، چه شهید حججی و چه رهبر کره شمالی،
خوب جناب تاج زاده شما ذلت شیوخ عرب را در برابر امریکا می پسندی ، سازش با امریکا را در کشور ترویج میکنی، معلوم است که اگر حسن رهبر کره شمالی همین صلابت او در برابر امریکا باشد شما با همین حسن و نقطه قوت او مخالف هستید
ولی شما دچار یک اشتباه بزرگ هستید و آن این است که ملت ایران صلابت را به رهبر کره شمالی آموخته اند ، وایران الگوی دیگران شده است نه اینکه کره شمالی الگوی ما باشد. (4545818) (alef-11)
 
Slovakia
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۶:۵۹:۲۰
نخیر اینطور نیست شریعتمداری نمیگه بیا بمب اتم بسازیم میگه نوکر امریکا نباشید و همت داشته باشید مقابل امریکا بایستید (4545943) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۲۲:۳۲
قبل از برجام از تاسیسات نظامی ایران بازدید میشد، اما بعد از برجام حتی یه بازدید هم صورت نرگرفته
متاسفانه ما آنچه در عمل اتفاق افتاده رو انکار می کنیم، ادعاهای امریکایی ها رو ملاک انتقاد قرار می دیم (4545033) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۲۴:۰۴
در خیانت و وطن فروشی این افراد شکی نیست. (4545037) (alef-3)
 
نرگسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۲۷:۲۵
شما از جان مردم چه می خواهید؟ (4545043) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۰۲:۴۵
هیچ. فقط از کسانی که ادعای فهم سیاسی دارند انتظار میرود هزینه فایده حرف های خود را بسنجند. بعد حرفی بزنند که تنها و تنها کسانی که از شنیدنش خوشحال میشوند ترامپ، نیکی هیلی و حان بولتون هستند. (4545196) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۲۸:۰۳
موقع دفاع از کشور معلوم می شود شما چقدر مردمی هستید (4545675) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۸:۵۱:۲۰
ما هیچوقت چیزی نخواستیم، اتفاقا همه چیز هم دادیم. همین مدافعان حرم و شهدایی که تقدیم کردیم گواه ماست (4546116) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۲۳:۵۶:۴۸
می خواهیم جان همه مردم عزیز باشد و نوکر آمریکا هم نباشیم. (4546375) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۲۹:۰۱
این حرف رو شریعتمداری گفته که باید مثل کره شمالی باشیم، بنابراین اشاره تاجزاده به شریعتمداری است و اگر کسی داره بهانه دست دشمن میده شریعتمداری است و تاجزاده هم ایرادی رو که شما اشاره کردید مطرح کرده که درست هم هست (4545051) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۳۱:۴۹
چرا آسمان و ریسمان میبافید؟ این مسائل (بر فرض صحت) چه ربطی به هم دارند؟
ایشان دلواپسان را گفته (که دستشان از دولت کوتاه است)، نه ظریف و دولت را.
فقط یک اخطار هست.

فقط سنگی برداشته؟ شما چرا به خود گرفتید؟! (4545056) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۵۵:۱۹
کاملا درست گفته است. (4545084) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۵۸:۳۷
دقیقا" حرف ترامپ و نتانیاهو را تکرار کرده اند (4545185) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۳:۲۱:۱۲
حرف درست از دهان هر کس درامد قبول کن. این توصیه علی(ع) است (4545565) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۵۵:۲۳
منافع ملی چیزی است که همه باید به آن بیندیشند، و آن را فدای منافع سیاسی و حزبی مغرضانه نکنند. (4545085) (alef-3)
 
France
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۵۶:۲۲
خیلی نباید به امثال این افراد توجه کرد . ارزش تیتر زدن ندارن! (4545086) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۰۶:۲۹
بابا یه پستی مقامی مدیریتی به این تاجزاده بدین، (4545104) (alef-3)
 
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۰۶:۵۳
این بنده خدا که داره درست میگه... شماها از جون کشور چی میخواین؟ (4545105) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۲۹:۲۱
ما همونهایی هستیم که به کشورمان افتخار می کنیم و نگران تمدید گرین کارتهامون نیستیم (4545678) (alef-3)
 
حسن یوسف
Netherlands
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۱۳:۴۶
تندروهایی مثل تاج زاده و دوستان ژن خوبش مملکت رو به این روز انداختن (4545118) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۱۴:۰۰
اگر به هشدارهای مجلس ششم گوش میکردید دچار تحریمهای کمرشکن نمی شدیم. (4545120) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۱۸:۰۰
اگر فتنه راه نمی انداختید دچار تحریم نمی شدیم. (4545221) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۲:۱۲:۱۱
تا ديروز تحريم رحمت بود چطور زحمت شد ؟ (4545443) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۲:۲۷:۵۴
کاغذ پاره هم بود ... حالا برای اقایان مهم شده (4545473) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۱:۲۳:۰۹
کاغذ پاره بود تا زمانی که شما گرا تحریم فلج کننده رو به آمریکا نداده بودید.
خودتون خیانت کردید حالا خودتون شدید ناجی مردم (4546811) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۲۴:۳۹
چه تضمینی وجود داره؟
یه وقت هم هم انرژی هسته ای را از دست می دادیم و هم تحریم می شدیم؟
مثل الآن! (4545233) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۲۶:۵۷
چهارساله به فرمایشات امثال شما با پرچم امریکا گوش داده مشه نتیجه فلج شدن کشور و تاسیسات هسته ای به مدت ربع قرن شد. (4545241) (alef-3)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۲۵:۲۹
دقیقا کجای کشور فلج شده؟
تاسیسات هسته ای چه مشکلی براش پیش اومده دقیقا؟
چه کار میکردیم قبلا که الان نمی تونیم؟
بعد وقتی میگن دنبال کره شمالی شدن هستین بهتون بر میخوره! (4545353) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۰۷:۳۰
هیچی با برجام عایدی ایران طبق اظهارات خود بنفشی ها از جمله اقای سیف معادل هیچ است یعنی صفر0

و اگر کمی دوراندیش باشی متوجه می شوی که نفت ایران تا چند دهه بعد تمام می شود و نیاز به سوخت هسته ای مثل نیاز به هوا خواهد بود اما
با برجام عملا غل و زنجیر 25 ساله (البته تا جایی که نامحرم نیستیم) به تاسیسات هسته ای ایران بستن غنی سازی از 20 درصد به 3.6 درصد کاهش یافته قلب راکتور عراق بتن ریزی شده، خلاصه ایرانیان در زمینه هسته ای بدون اجازه کدخدا نخواهند توانست اب بخورند.
حالا بعد از مساله هسته ای پرروتر شدن و میگن باید از تاسیسات نظامی تان هم بازدید کنیم و به قولی در این زمینه هم باید با اجازه کدخدا تاتی تاتی بکنیم که اجازه نمیده و باید زمین گیر و فلج بشیم و جالب این که اقای امانو هم تایید کرد اظهارات نیکی هیلی رو..

خلاصه هر چه بوده افزایش نجومی فیش مدیران بود و افزایش بدبختی مردم عادی
در این چهار سال گل و بلبلی شده اوضاع کشور که بیا و ببین. (4545743) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۵:۵۸:۱۳
ما با اینهمه سرزمین آفتاب خیز به راحتی با سلول های خورشیدی می تونیم تمام انرژی مون رو تامین کنیم بسیار پاک تر و کم خطرتر از تاسیسات هسته ای هست، از نظر انرژی مسلما این سرمایه گذاری به صرفه تر هست (4548535) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۳:۲۷:۴۶
تاسيسات هسته اى به چه درد ما ميخوره؟ (4545583) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۵:۱۴:۳۶
به درد شما که اصلا نمی خوره! (4547111) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۵۲:۲۹
فتنه گران جایی در ایران دارند باید اعدام شوند (4545300) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۱۵:۲۹
این طیف ادم ها نه دین دارند نه یک جو غیرت (4545125) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۱۷:۱۱
الان مردم کره شمالی چی گیرشون اومده؟ هیچی فقط بدبختی و فلاکت، ولی مسولین آنها در رفاه کامل هستند. (4545128) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۴۴:۵۴
کره شمالی هیچوقت الگوی ما نیست. الگو اتفاقا چین است. چین ابتدا برتری تسلیحاتی و امنیتی به دست آورد (ّبمب اتم هم ساخت) وقتی که امریکا مطمئن شد توان از بین بردن نظامی چین را ندارد از در تجارت درآمد. در قدم بعدی چین شروع به کار شدید اقتصادی کرد بدون اینکه از نظر نظامی عقب بکشد. حالا هم وضعشون را میبینیم.

اگر قرار به الگو گرفتن باشد، آن الگو چین است. (4545282) (alef-11)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۵۰:۰۲
دوست عزیز کره شمالی یه الگو در برخورد با آمربکاست لیبی هم الگوی دیگر به نظر شم کامیک بهتر است؟ (4545291) (alef-3)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۲۵:۵۶
کره جنوبی! (4545355) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۳۸:۲۳
لیبی یک الگو برای برخورد با امریکا نیست، یک الگو در نحوه اداره داخلی کشور و نتیجه بی اهمیتی به خواست و اراده مردم است. قذافی امکانات رفاهی بسیاری برای مردمش فراهم کرده بود و لی سقوط کرد چون «دیکتاتور» بود. یک حکومتی مردمی دنبال بمب اتمی و هیدروژنی نیست چون از هیچ طریقی ساقط نمی شود. (4545372) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۵۱:۴۳
چرا ژاپن الگو نباشد؟ کره جنوبی چطور؟ اندونزی هم نه؟ فقط لیبی؟ یا کره شمالی؟ در این صورت هم برای لیبی آینده بهتری از کره شمالی متصور است. (4545400) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۵۸:۲۸
شما ژاپن ، المان ، کره جنوبی و .. رو ندیدی ؟ (4545414) (alef-3)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۲:۳۴:۴۰
بله این کشورارو دیدم اما دلیل پیشرفت اینا غیر از تحقیق و توسعه چیز دیگری نیست!! همین الان آلمان برا یکی از اساتید جوون رشته ما که مکانیکه راه به راه دعوت نامه میده ولی ایشون میگه کشورم کیه که قدرشون بدونه
دوست من آمریکا تنها با دست کشیدن از اسلام از ما راضی میشه!!! (4545488) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۳۱:۰۱
چرا پایگاههای نظامی آمریکا را هم می بنیم در این کشورها (4545683) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۷:۲۴:۳۵
هیچکدام ژاپن بهترین الگو در برخورد با آمریکاست ! (4545983) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۵۷:۴۱
ایران باید سلاح بازدارنده داشته باشد . آن موقع نه امریکا میتواند به بهانه های واهی پولهای میلیاردی مارا بالا بکشد وبعد تحریمهای کمر شکن وضع وهرروز تهدید کند . ونه دیگر بزدلان. وخایین . وفتنه گران داخلی دل به آمریکا می توانند به بندند (4545311) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۲۲:۱۹
یکی از خصوصیات این عزیزان این است که به زبان انگلیسی تسلط نضفه دارند، نه توان خواندن روزنامه های غربی را دارند، نه توان دنبال کردن مستقیم مصاحبه ها و حرف های زده شده را! تعهدی هم به خواندن و دنبال کردن ندارند. برای همین ممکن است حتی متوجه تاثیر دقیق حرف های خود هم نشوند، چون اغلب مطالب را از مسیرهای مشخص (مثلا BBC فارسی، یا رسانه های اصلاح طلب داخلی) دریافت میکنند. (4545141) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۲۶:۰۱
به نظر من که نباید حرف هایی چنین افراد به اصطلاح روشنفکری که به اندازه یک ارزن شعور سیاسی ندارند جدی گرفت. (4545144) (alef-3)
 
هموطن ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۲۶:۰۳
امثال آقای تاجزاده متوجه این موضوع نیستند که اگر همین پادگانهای مورد نظر ایشان نبود معلوم نبود الان من و ایشان و امثالهم در کجا بودیم ؟ یعنی چه این حرفهای بی منطق ؟ اگر آزادی نیست پس چطور جنابعالی بدین صراحت عقاید خود را بیان می کنید ؟ در ثانی اگر متوجه این امنیت نیستید لطفا فقط یک یا دو شب برویدنقطه صفر مرزی و تا صبح بیدار بمانید اگر ماندید آن وقت این ایرادات را بگیرید !!برادر عزیز به جای این حرفهای تنش آفرین ایده ای برای اشتغال و رونق اقتصادی و بانکداری اسلامی بدهید !!! یا اصلا جنابعالی برای فرزندانتان دغدغه اشتغال و وضعیت معیشت مهم نیست !! (4545145) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۲۶:۳۲
همفکران تاج زاده به دنبال تبدیل ایران به لیبی یا اردن هستند. (4545146) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۲۸:۳۶
مشکل از نظام و سیستم قضایی کشور هست که ایران رو به بهشت اپوزوسیون تبدیل کردند.
در ازادترین کشورها اگر شخصی یک دهم خیانت این عناصر رو کرده بود حتما به دارمجازات اویخته میشد.
واقعا روحانی و تیمش خوب فهمیدند که درکابینه شون به اصلاح طلبها میدون ندادند چون از خیانتهای پنهان و اشکارشون مطلع بودند (4545147) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۴۰:۴۴
بجای این صحبت ها و متهم کردن ها لطفا یکبار مقاله روزنامه کیهان در رابطه با این موضوع را بخوانید. (4545161) (alef-3)
 
مهران
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۵۷:۵۳
بی ش...کسی بود که تو مجلس ششم ایران رو متهم به ساخت بمب اتم کرد که به استناد حرف نماینده ما پرونده کشورمون به شورای امنیت رفت و شروع تحریم های هسته ای خدا از این خائنین نگذرد در ضمن یکی به این تاج زاده بگه ژاپن اسلامی رو مرحوم هاشمی مطرح کرد (4545184) (alef-11)
 
کریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۱۵:۰۹
ستون پنجم بودن دم و شاخ داشتن نمی خواهد توسط دشمن یعنی امریکا، انگلیس و صهیونیسم خریداری شدن مثل دیپلمات های برجامب برای شیطان خوش رقصی کنند و مواجب دریافت کنند (4545216) (alef-3)
 
عباسعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۱۷:۴۵
چرا نظام اجازه می دهد افراد بد سابقه جنین برای غرب خوش خدمتی کنند زیبا کلام شروع کرد تاجزاده ادامه داد این رشته سر دراز دراز دارد برگردیم به سخنان هاشمی 3 ماه قبل از مرگش که ارتش می خواهیم چکار بنظ ر می رسد تو طیه برنامه ریزی شده است (4545219) (alef-11)
 
آریو سوئد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۱۸:۴۴
این آقا خیلی وقته که زیر چتر دولتهای بیگانه رفته و آرزو داره که کشور را خلع سلاح کرده و دو دستی تحویل ارباب بدهد. (4545223) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۲۰:۰۵
با سلام چه بخواهیم و چه نخواهیم دو گروه در کسور وجود دارند که تندرو هستند. یک گروه فقط به امنیت و حفظ اوضاع کنونی به هر قیمتی حتی سلب آزادی های قانونی معتقدند. گروهی دیگر در خواستهای آزادیخواهی دارند بدون اینکه امنیت و استقلال کشور را کامل در نظر بگیرند. راه حل رجوع به قانون اساسی است که آزادی و استقلال را توامان میبیند و حق حذف یکی به نفع دیگری را مجاز نمیداند‌ حتما راههای میانه ای وجود دارد به شرط آنکه آزادی و استقلال تبدیل به منافع شخصی نشود. (4545227) (alef-11)
 
Alireza
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۲۶:۲۸
حرفش بیراه نیست. کافی هست تحلیل های شبکه خبر در مورد کره شمالی رو بخونید که چطور با افتخار از مقاومت این کشور و تقویت قدرت نظامیش حرف می زنند.

عده ایی در ایران هستن که واقعا ترجیح میدن ایران کره شمالی بشه تا ژاپن (4545240) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۵۹:۱۷
چون منافع این جماعت در تحریم کشور (4545416) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۴۶:۵۵
این (به اصطللاح) سیاست مدار باید حرفش را پخته بزند. حرفی که بهانه دست ترامپ و دار و دسته‎اش بدهد، فقط هم برای اینکه به دلواپسان متلک گفته باشد، نه درست است و نه در راستای منافع کشور. (4545836) (alef-11)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۲۹:۵۰
بعيد مي دانم كه اين جناب سياستمدار نخبه كشورهاي ژاپن و كره شمالي را ديده باشد و يا حداقل شناختي اجمالي از آنها داشته باشد.
از قديم گفته اند چپ اوازه انداخت و از راست شد؛ چپ هاي وطني همچون چپ جهاني پس از سقوط شوروي و سوسياليزم دچار بحران فكري و هويتي شدند، راه را گم كردند، و همچون كلاغي كه مي خواست مثل كبك راه رود راه رفتن خود را هم فراموش نمودند؛ اكنون آنها يكي يكي به آبشخور اصلي شان باز مي گردند.
بر فرض هم كه چند نفري در مخيله شان عبور كرده باشد كه در كشور ما بمب اتمي توليد كنند، مگر با حضور دولت اصلاح طلب كنوني و افرادي همچون جناب آقايان روحاني، ظريف، صالحي و عراقچي كه چهار چشم بر امور و نهادها و امكانات هسته اي كشور نظارت و اشراف دارند و تمام تلاش خود را بخرج مي دهند كه ناظرين آژانس حتي خطايي كوچك از آنها نگيرند آيا چنين عملي اساسا امكانپذير است؟!
آقاي سياستمدار، آيا اين مي گنجد؟!
نه اين است كه فرمايشات و افاضات ايشان و امثال ايشان كه به بركت لطف مردم از جرگه فتنه به صحنه بازآمده اند تنها دستآويزي براي دولت ترامپ در آمريكا خواهد شد و تيم خانم هيلي نوشته تاج و نشان دار ايشان را به گزارش عدم تأييد برجام در پايان شهريورماه الصاق خواهد كرد؟ مگر آمريكايي ها در گذشته با استناد به نوشتجات منافقين براي ايران پرونده هسته اي تشكيل نداده اند؟
بنده هيچ تعلق خاطري به جناح مقابل آقايان تاج زاده و شيرزاد ندارم، ولي حيفم مي آيد كه اين عصابدستان امروز راهنماي بخشي از جوانان نجيب و اصيل ما شده اند!
وقتي خودشيفتگي و تهيدستي علمي دست بدست هم دهد راه براي هر توطيه اي باز مي شود. (4545244) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۴۳:۱۷
خوب واضح است این جور آدم ها خایین به وطن هستند وشاید هم دلارهای آمریکا کار خودش را کرده است تعجب اوراین است که چرا مسئولین انهارا دستگیر وبعنوان ...مجازات نمیکنند موریانه یواش یواش درخت را میخورد اگر جلوش را گرفتی درخت سالم میماند وگرنه باید فاتحه درخت را خواند (4545279) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۴۴:۱۱
یعنی امثال ایشون و آقای رییس جمهور می تونن ایران رو ژاپن اسلامی کنن تاریخ و تجربه که غیر اینو نشون می دهد. (4545281) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۴۵:۱۹
ژاپن درسته به لحاظ اقتصادی پیشرفت کرده اما به لحاظ سیاسی کمترین وزنی در جهان ندارد و با هر ازمایش کره شمالی لرزه بر جانش می افتد و بیانیه میدهد.
متاسفانه ژاپن یک عروسک خیمه شب بازی در دست امریکا شده است که حتی نتوانسته است بعد از گذشت یکصد سال فاجعه هیروشیما و ناکازاکی نتوانسته امریکا را وادار به یک معذرت خواهی در حد یک کلمه بکند و می بینیم که اوباما در مراسم قربانیان فاجعه درژاپن خاصر می شود اما دریغ از یک عذرخواهی.
ژاپن جایی که است سربازان پایگاههای امریکایی به دختران ژاپنی تجاوز می کنند اما اعتراض مردم این کشور به جایی نمی رسد
به لحاظ اجتماعی هم ژاپن علیرغم امکاناتش رتبه اول جهانی را دارد در خودکشی دانشجویانش .
کشوری که رفاه دارد اما قدرت ندارد به چه کار می اید ؟ (4545284) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۴۷:۰۳
کلا هر تصمیمی بخواد گرفته بشه باید این نکته درنظرگرفته بشه که فرقی نمی کنه که یک کشور با امریکا سازش بکنه یا دشمنی. در هر دو حال امریکا هیچ امتیازی تا جایی که بتونه بهش نمیده. اگر اون کشور بخواد رفاه داشته باشه، باید از درون توانایی هایی داشته باشه که اگر در حال سازش با امریکاست امریکا اگر بخواهد زیر حرف خود بزند ان کشور بتواند عکس العمل متقابلی نشان دهد و بدین ترتیب امریکا را مجبور به اصلاح رفتار و نوعی پشیمانی کند و اگر راه سازش را پیش نگرفت باز بتواند هم جلوی رفتارهای امپریالیستی امریکا نسبت به کشور خود را بگیرد و نگذارد در عین حال رفاه نسبی مردمش خدشه دار شود. متاسفانه کشور ما چون پراست افراد منصب دار ناکاردان، هر کدام از این دو مسیر که اتخاذ شده است، نتیجه ی مثبتی برای مردم نداشته است. بنابراین اگرچه راه حل وجود دارد، راه حل در تغییر افراد داخلی و گماردن افرادی است که واقعا خیرخواه مردم و کاردان هستند، در عمل نه در سخن. (4545285) (alef-11)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۰:۵۹:۳۰
تا جایی که ما یادمونه تکنوکرات ها و کارگزاران قصد داشتند ایران را به ژاپن اسلامی تبدیل کنند .
اینها حرفهای قبل خودشون رو نه تنها انکار می کنند بلکه اون رو به دیگران نسبت می دن. (4545316) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۰۲:۴۰
تیم و گروه ثروتمندان و قدرتمداران که کارگزارانی باشند فقط برنامه دارند نفت و معادن و گاز بفروشند پورسانت کافی وردارند و فک و فامیل صاحب مقام و شرکتها بشوند و زراندوزی بکنند تا سر موقع خارج نشین بشوند، وگرنه عرقی به مردم و آینده مملکت ندارند!!!!!! (4545321) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۱۳:۲۱
دیشب یه مستندی میدیدم در مورد کشور استرالیا بود. هر صحنه ای از پیشرفت این کشور می دیدم ذره ذره تحقیر می شدم. مردمی سرخوش و کاری که باعث پیشرفت کشورشون شده اند تا جایی که الان جزو چند کشور برتر دنیا شده از اب و دریا و خشکی نهایت استفاده برای ابادانی کشورشون رو کرده اند اونوقت ما هنوز در ابتدایی ترین خواسته ها مونده ایم . تا کی حاشیه ها کشور را از حرکت بازخواهد داشت. ؟؟؟؟؟ (4545337) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۴۲:۰۲
کره شمالی بد است. تحریم بد است. (4545380) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۱:۴۷:۰۲
بهترین راه مذاکره مستقیم این افراد است تا ایرانیان بفهمند کدام راست می گوید چپ و یا راست (4545388) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۲:۱۰:۴۱
ژاپن اسلامی رو که هاشمی گفت کره شمالی اسلامی هم زایده ذهن مریض خودشه
چندان واجب نمی بینم که اینقدر به چرندیات این اصلاحی تندرو توجه شود (4545440) (alef-11)
 
منصور غفاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۲:۵۲:۲۸
تجزیه کره به دو کشور شمالی و جنوبی نتیجه حمله نظامی آمریکا به این کشور ژئواستراتژیک بود. چون نیمی از کره شکست خوردند و به اشغال آمریکا در آمدند(کره جنوبی) و نیمی دیگر با حمایت روسیه و چین مقاومت کردند و شدند کره شمالی، اگر کره متحد و مقاوم بود، هرگز کشورشان دو تکه نمیشد. آمریکای جنایتکار برای راضی نگه داشتن کره جنوبی سرمایه گذاری وسیعی در کره جنوبی نمود و چین و روسیه در کره شمالی، البته رسانه های غربی تصویری که از کره شمالی می سازند شبیه تصویری است که از ایران عزیز میساند که واقعیت ندارد.
کره شمالی هم کشوری پیشزفته و مدرن است. (4545512) (alef-11)
 
معلم
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۲:۵۳:۰۲
قاضی مقیسه: زنجانی بدون شرکایش توان غارت ۵۰ هزار تومان هم نداشت! (4545513) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۳:۱۵:۱۰
با تاجزاده موافقم. دمش گرم (4545548) (alef-3)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۲۴:۴۵
با تاجزاده مخالفم، خدا هدایتش کنه (4545795) (alef-3)
 
سید
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۳:۲۰:۲۳
توان نظامیت رو از کره شمالی یاد بگیر و قدرت اقتصادیت رو از ژاپن!!!
سی سال دارین میگین آمریکا امروز و فردا حمله میکنه و با همین حرفها که ما سایه جنگ رو از کشور دور کردیم دارین رای جمع می کنید!!!!
یه جوری از دلواپسان میگین انگار کسی نمیدونه امثال تاجزاده و دوستانش از 39 سال بعد از انقلاب تقریبا 30 سال توی راس بودن!!!! دقیقاً توی این سی سال چه چیز کشور رو شبیه ژاپن کردید؟؟؟؟ (4545561) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۴۵:۳۸
این جماعت آنارشیست هستند نه اصلاح طلب، (4545707) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۰۶:۱۷
شما بگوئید هسته ای چه خیری و استفاده ای برای این مملکت داشته؟ میلیاردها دلار هزینه کردید چه فایده ای جز تحریم برای کشور داشته است (4545740) (alef-11)
 
امیر
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۰۶:۳۹
این علیزاده کترشناس بی بی سی فهمید ولی بعضیا نمی فهمن که با خلع سلاح درهای بهشت اروپا وغرب به روی ما باز نمیشه !والا مشکل بمب نیست چون الآن پاکستانم بمب داره !والا اگه به میزان رابطه با غرب کشور پیشرفت کنه ما بیشترین رابطه با انگلیس رو تو زمان قاجارداشتیم .علت پیشرفت ژاپن هم سخت کوشی مردمشه همین ن چیز دیگه (4545741) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۵:۱۲:۲۵
مردم ما نمیخواهند ایران مثل کره ی شمالی بشود حالا این حرف انقدر به برای شما ناراحت کننده است. (4545755) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۲۰:۲۵:۴۲
من با حرفهای تاج زاده و امثالهم کاری ندارم . ولی بنظر می رسد عمکرد و جنجالهای
کره شمالی نه تنها در جهت تضعیف امریکا نیست بلکه در جهت تقویت بنیه اقتصادی و سیاسی و توجیه حضور امریکا در سایر مناطق دنیاست. (4546194) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۲۱:۴۹:۲۸
اگه اينا نفوذي نيستند پس نفوذي يعني چي؟ (4546278) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.