نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478019
لیست جدید خودروهای بی‌کیفیت+جدول ستاره ها
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۶
جدیدترین گزارش ها از کیفیت انواع خودرو نشان می دهد، خودروهای تک ستاره همچنان در این رتبه درجا زده و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.
 
 
 به گزارش تسنیم، مطابق گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندار ایران، در اردیبهشت ماه 1396 تعداد 64219 دستگاه خودرو تولید گردید که 99 درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد . خودروهای تولیدی در کشور در این ماه شامل 42 مدل خودرو در گروه سبک و 7 مدل در گروه سنگین می باشد.
گروه سبک
بخش وانت:
در این بخش، تمامی خودروها با اخذ یک ستاره کیفی پایین ترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.
بخش سورای :
در این بخش، در سطح قیمتی بالاتر از 100 میلیون تومان خودروهای نیومزدا 3 و گرند ویتارا، در سطح قیمتی75 تا 100 میلیون تومان خودروهای هیوندای i20  و کیا سراتو، در سطح قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان خودروی هیوندای i10  و در سطح قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان خودروهای رنو ساندرو ، تندر 90 اتوماتیک و پارس تندر با اخذ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خو دروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.
براساس این ارزیابی خودروهای پژو پارس، 405 خراسان، پارس مازندران، پژو پارس فارس، سمند تبریز، ام وی ام 110 مدل اس، تیبا2 ،131X ، 132 X ، 111X در رده قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان همچنان تک ستاره هستند و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.

گروه سنگین:
بخش باربری :
 در این بخش،خودروهای کشنده ولوو FH500  و کشنده ولوو FH460  با اخذ 4 ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.
در بخش مسافری نیز خودرویی در این ماه تولید نشده است.
 
کلمات کلیدی : خودروهای بی کیفیت
 
سخایی
United States
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۲۱:۲۸:۵۶
خودرو هایی که در امار امده اکثرا وارداتی و ربطی به تولید در داخل کشور ندارد. (4404766) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.