توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508646
سئول: اکنون زمان مذاکره با کره‌شمالی نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
رئیس‌جمهور کره‌ جنوبی امروز (سه‌شنبه) در مصاحبه‌ای گفت: از هرگونه مذاکراتی با کره شمالی استقبال می‌کنم اما اکنون زمان مناسبی برای مذاکرات نیست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، مون جائه این، رئیس‌جمهور کره‌ جنوبی در مصاحبه‌ای با این خبرگزاری دو روز بعد از انجام ششمین و بزرگترین آزمایش هسته‌ای کره شمالی تاکید کرد: سئول تدابیر سختی در پاسخ به این آزمایش هسته‌ای پیونگ یانگ اتخاذ خواهد کرد اما همزمان به جستجو برای راه‌های حل این مساله ادامه خواهد داد.

وی خاطر نشان کرد: آزمایش هسته‌ای اخیر کره شمالی خیلی جدی‌تر از آزمایش‌های قبلی این کشور محسوب می‌شود. از یک طرف سئول به قاطعانه‌ترین شکل به آن پاسخ خواهد داد به ویژه تحریم‌ها را تشدید کرده و فشارها را بر کره شمالی افزایش خواهد داد و قابلیت‌های نظامی‌ خودش را تقویت خواهد کرد.

وی افزود: از طرف دیگر کره‌ جنوبی به تلاش‌هایش برای پیدا کردن راه حل جامع و اساسی درباره مساله هسته‌ای کره شمالی ادامه خواهد داد.

مون جائه این گفت: لازم است که با مشاهده تحریک‌های مکرر کره شمالی که همواره با محکومیت و افزایش فشارهای بین‌المللی علیه این کشور همراه می‌شود اقدامی برای شکستن این چرخه شرارت آمیز صورت گرفت.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۵:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۵:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۹:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۸:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۵:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۰۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۵:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۴:۴۷
 
 
کلمات کلیدی : کره شمالی + آمریکا + کره جنوبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.