نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501049
دام سیاه مرد بی‌ام‌ ‌و سوار برای دختران
بخش حوادث الف؛ 21 مرداد 96
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
مرد جوان با استفاده از عکسی که کنار خودروی بی‌ام‌ و انداخته بود، دختران دم‌بخت را در تلگرام فریب می‌داد و قربانی نقشه سیاه خود می‌کرد.تحقيقات پليس براي دستگيري اين مرد اوايل امسال و با شكايت يكي از طعمه‌هايش شروع شد.

دختر جوان به مأموران گفت: مدتي قبل در تلگرام پسرجواني برايم پيام فرستاد. او مي‌گفت در يكي از گروه‌هاي تلگرامي با ديدن عكس پروفايلم از من خوشش آمده و براي همين برايم پيام فرستاده است. او خودش را اشكان معرفي كرد و مدعي شد كه من شبيه يكي از بازيگران موردعلاقه‌اش هستم. پيامش باعث شروع دوستي تلگرامي ما شد تا اينكه مدعي شد به من علاقه‌مند شده است.

دختر جوان ادامه داد: از عكس پروفايل اشكان در تلگرامش به‌نظر مي‌رسيد كه پولدار است چرا كه لباس‌هاي مارك‌دار و گران‌قيمت به تن داشت و كنار يك خودروي بي‌ام‌و كه ظاهرا متعلق به‌خودش بود عكس گرفته بود. او مي‌گفت كه خودرو را پدرش مدتي قبل به‌عنوان هديه تولدش خريده است. ارتباط من و اشكان ادامه داشت تا اينكه با هم قرار گذاشتيم.

او در جلسه اول از من خواستگاري كرد و گفت نيتش فقط ازدواج است. مي‌گفت به‌دنبال دختري مي‌گردد كه به‌خاطر پولش با او ازدواج نكند و فقط عاشقش باشد. او طوري صحبت كرد كه من اصلا به او مشكوك نشدم.

دختر جوان مدتي به ارتباطش با اشكان ادامه داد غافل از اينكه خواستگارش نقشه شومي در سر دارد. او گفت: در آخرين قرار سوار خودروي اشكان شدم، قرار بود در خيابان چرخي بزنيم اما ناگهان اشكان تغيير مسير داد و به سمت اطراف تهران رفت. مي‌گفت بادوستش قرار دارد اما او ناگهان وارد ويلايي در حاشيه تهران شد.

مي‌گفت ويلاي پدرش است و تا لحظاتي بعد يكي از دوستانش مي‌خواهد پولي را كه از او قرض گرفته برايش بياورد. دقايقي بعد دوستش رسيد و آنها با تهديد مرا در يكي از اتاق‌هاي ويلا زنداني كردند. وقتي التماس كردم كه رهايم كنند، اشكان مرا به بادكتك گرفت و همراه دوستش مرا مورد آزار و اذيت قرار داد. پس از آن هم مرا سوار ماشين كرده و در حاشيه جاده رهايم كردند.

شروع تحقيقات
با اين شكايت، مأموران اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران به دستور قاضي آرش سيفي بازپرس شعبه چهارم دادسراي جنايي پايتخت تحقيقات خود را شروع كردند. هنوز ردي از مرد جوان به‌دست نيامده بود كه 2شكايت مشابه ديگر از وي مطرح شد. 2دختر دم بخت ديگر همانند نخستين شاكي در دام تلگرامي پسرشيك پوش گرفتار شده و او با كشاندن طعمه هايش به ويلايي در اطراف تهران، هردو را قرباني نقشه شيطاني خود كرده بود.

با افزايش شاكيان، مأموران محل زندگي اشكان را در شمال تهران شناسايي و او را دستگير كردند. اين جوان برج‌ساز در بازجويي‌ها مدعي شد كه بي‌گناه است و حتي در مواجهه حضوري با شاكيان هم جرم خود را نپذيرفت.

پسرجوان در تحقيقات چنين گفت: با دختران جوان از طريق گروه‌هاي تلگرامي آشنا شدم و همه آنها وقتي متوجه شدند كه من پولدارم و ماشين زير‌پايم بي‌ام‌و ميلياردي است ديگر رهايم نمي‌كردند و حتي خودشان پيشنهاد ازدواج را مطرح مي‌كردند.

اما وقتي من رهايشان كردم و به خواستگاري‌شان نرفتم با هم دست به يكي كردند تا با شكايت از من آبرويم را ببرند. حتي يكي از آنها پيغام فرستاده كه اگر 230ميليون تومان به حسابش بريزم رضايت مي‌دهد تا من آزاد شوم. وي ادامه داد: من نه اتهام آدم ربايي را قبول دارم و نه تجاوز را.

هر 3دختري كه از من شكايت كردند خودشان با ميل خودشان به ويلاي من آمدند چون مي‌خواستند سگ‌هايي كه تازه خريده بودم را ببينند. به گزارش همشهري، اگرچه متهم اصرار داشت كه بي‌گناه است اما قاضي جنايي با توجه به محتويات پرونده براي وي قرار بازداشت موقت صادر كرد و او براي انجام تحقيقات بيشتر در اختيار مأموران اداره 16پليس آگاهي تهران قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : فریب+تجاوز+دختران
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۴:۳۸:۴۸
بی شرف خودشان اومدند، واقعا ۳ تا دختر با پای خودشان امدند تا تو اون بالاها را سرشان دربیاری!!!؟؟؟ چق ر گستاخ و بی آبرو!!! (4516051) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.