نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 174746
بودجه دولت فلسطین چگونه تامین می شود؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۲۸
فراکسيون پارلماني جنبش مقاومت اسلامي فلسطين -حماس- بودجه دولت فلسطين را به ارزش هشتصد و نود و هفت ميليون دلار تصويب کرد که دو سوم آن از طريق کمکهاي خارجي پوشش داده خواهد شد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان ؛‌ فراکسيون پارلماني حماس در بيانيه اي با اعلام اين خبر افزود بودجه سال ۲۰۱۳ با کسري ششصد و پنجاه و چهار ميليون دلار تصويب شد که اين کسري از طريق کمکها و بخششهاي خارجي جبران خواهد شد.

اين فراکسيون افزود پيش بيني مي شود کل درآمدهاي کل سال آينده به دويست و چهل و سه ميليون دلار برسد که بيست و هفت درصد هزينه هاي کل اين دولت است. در اين بيانيه به نقل از زياد الظاظا وزير دارايي و معاون نخست وزير دولت حماس آمده است دولت براي کاهش کسري بودجه از طريق اصلاح هزينه هاي دولتي و افزايش درآمدهاي داخلي بدون آسيب رسيدن به اقشار متوسط و فقير تلاش مي کند.

جمال نصار رئيس کميسيون بودجه مجلس قانون گذاري فلسطين گفت : اين بودجه براي بهبود خدمات عمومي به ويژه خدمات بخشهاي بهداشت ، آموزش ، امور اجتماعي و کار تصويب شده است.دولت حماس حدود چهل و دو هزار کارمند دارد و پنج هزار نفر نيز به صورت موقت براي اين دولت کار مي کنند.
کلمات کلیدی : بودجه دولت فلسطین
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۷:۵۹:۵۱
خدا پدر ایران را بیامرزه..ابن هم سوال است میپرسید... (1069591) (alef-11)
 
محمدرضا
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۱۹:۰۲:۳۲
کمک های خارجی ! (1069706) (alef-11)
 
سيد ابراهيم كراماتي
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۱:۱۰:۳۱
پول از ايران مي گيرند و حمايت و همراهيشان با عربستان و قطر است!
عجب يارگيري و ديپلماسي فعالي داريم! (1069856) (alef-11)
 
معلم
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۲۱:۱۳:۳۱
اشكال نداره هرچي كم دارند بگن مگه ما تا حالا كوتاهي كرديم!!! (1069859) (alef-11)
 
محسن
۱۳۹۱-۱۰-۱۲ ۰۳:۰۷:۱۵
اصلا فکرشم نکند کل بودجه را درخواست بدن چرا دو سوم شو تا حالا دادیم چشممون کو بعد از این هم میدیم ما که نمردیم (1070248) (alef-11)