توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433441
خبر آسوشیتدپرس از توافق جدید ایران و ۱+۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
یک خبرگزاری آمریکایی از توافق بین ایران و 1+5 در خصوص ارسال مقادیر زیادی اورانیوم طبیعی به ایران در برابر آب سنگین خارج شده از این کشور خبر داد.
به گزارش فارس، گروه 1+5 ارسال مقادیر زیادی اورانیوم طبیعی به ایران را در برابر اب سنگین خارج شده از این کشور، مورد موافقت قرار داده است.

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس که به همراه خبرگزاری رویترز، بیشترین اخبار دست اول را از تحولات مربوط به توافق هسته‌ای ایران و 1+5 منتشر کرده‌اند، به نقل از دیپلمات‌ها نوشت: توافق حاصل شده تحویل 116 متریک تن (معادل حدود 130 تن) اورانیوم طبیعی به ایران از طریق روسیه را پیش‌بینی کرده است. این دیپلمات‌ها از آسوشیتدپرس خواسته‌اند که نام آنها را فاش نکند.

آسوشیتدپرس جزئیات بیشتری از توافق مزبور را منتشر نکرده است. ایران و 1+5 امروز مذاکراتی را در خصوص اجرای برجام با یکدیگر در سطح کارشناسی آغاز کرده‌اند. فردا این مذاکرات در سطح معاونین وزرای خارجه ادامه خواهد یافت.
 
کلمات کلیدی : ایران+5+1
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.