توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492347
وزیر ورزش و جوانان: مدیران ضعیف را کنار می‌گذاریم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه از مدیرکل‌هایی که قوی باشند حمایت خواهیم کرد، گفت: نظام ارزیابی مدیرکل‌های استانی و روسای فدراسیون‌ها را هر سه ماه یکبار برگزار می‌ کنیم و در صورتی که مدیری ضعیف باشد او را کنار خواهیم زد.

 به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی‌فر  در حاشیه افتتاح استخر دهگلان در جمع خبرنگاران استان کردستان، اظهار کرد: این سفر با هدف بازدید از چندین پروژه ورزشی استان از جمله سالن نیمه کاره شش هزار نفری 22 گولان سنندج صورت گرفته است و خوشبختانه استخر سرپوشیده دهگلان را هم افتتاح کردیم که امیدواریم در توسعه و رشد ورزش استان موثر باشد.

وی افزود: استعدادهای خاصی در استان کردستان نهفته است که اگر امکانات و زیرساخت‌های لازم در این استان فراهم باشد می‌توانند در سطح ملی بدرخشند و همچنین برای کشور افتخارآفرین باشند.

وزیر ورزش گفت: باید پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان هرچه زودتر به بهره‌برداری برسند تا بتوانیم بخشی از عقب ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم.

وی در ادامه به حوزه جوانان و سازمان‌های مردم نهاد هم اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید توجه خاصی به حوزه جوانان و همچنین سمن‌ها دارد و در حال حاضر با دارا بودن حدود 2 هزار سمن در کشور، امیدواریم تعداد سمن‌ها به پنج هزار عدد برسد.

سلطانی فر همچنین عنوان کرد: به دنبال این هستیم که در تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها خانه جوان افتتاح کنیم که امیدواریم این امر به زودی محقق شود.

وی در بخش ازدواج هم به اعطای وام 10 میلیون تومانی به زوج‌های جوان در دولت تدبیر و امید اشاره و اعلام داد: همچنین برگزاری کارگاه‌های راهنمایی و تحکیم خانواده نیز با رشد 100 درصدی روبرو بوده است.

وزیر ورزش در بخشی دیگر از سخنان خود به میزبانی 60 مسابقه بین المللی اشاره و تصریح کرد: تعامل خاصی در حوزه ورزش با سایر کشورهای جهان داشته‌ایم که در توسعه و رشد جایگاه ایران در سطح بین المللی موثر خواهد بود.

وی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه از مدیرکل‌هایی که قوی باشند حمایت خواهیم کرد، افزود: نظام ارزیابی مدیرکل‌های استانی و روسای فدراسیون‌ها را هر سه ماه یکبار برگزار می ‎ کنیم و در صورتی که مدیری ضعیف باشد آن را کنار خواهیم زد
 
کلمات کلیدی : وزیر ورزش، سلطانی فر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.