توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395273
قدرت نمایی داعش در آلبوکمال سوریه
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۱
همزمان با گسترش عملیات های همه جانبه علیه مناطق تحت سیطره گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق و سوریه مناطق میدانی از تلاش این گروه برای حفظ مواضع خود خبر می دهند.

 مشرق: همزمان با گسترش عملیات های همه جانبه علیه مناطق تحت سیطره گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق و سوریه مناطق میدانی از تلاش این گروه برای حفظ مواضع خود خبر می دهند.
قدرت نمایی داعش در آلبوکمال سوریه+عکس
بنابر این گزارش، عصر روز گذشته صدها تن از اعضای داعش با حضور در خیابان های شهر مرزی آلبوکمال واقع در مرز مشترک استان دیرالزور (شرق) سوریه با الانبار (غرب) عراق مراسم رژه قدرت برگزار کرده اند. حاضرین در این رژه از نیروهای واحد اجناد الخلافه داعش متشکل از نیروهای نوجوان و جوان عضو این گروه هستند که اخیرا و همزمان با به خطر افتادن خطوط دفاعی داعش در شمال استان های رقه و حلب سوریه برای تقویت آن وارد منطقه شده اند. رسانه های نزدیک به ارتش ترکیه از احتمال گسترش عملیات سپر فرات ارتش ترکیه و گروه های تروریستی تکفیری هم پیمان آن از جرابلس و الراعی در شمال حلب به تل ابیض در شمال رقه خبر داده اند.
قدرت نمایی داعش در آلبوکمال سوریه+عکس
قدرت نمایی داعش در آلبوکمال سوریه+عکس
قدرت نمایی داعش در آلبوکمال سوریه+عکس
 
 
کلمات کلیدی : داعش، عکس، سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.