توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387777
واکنش منصوریان در حمایت اسطوره های قرمز
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان در روزهای سختش بیشتر شاهد حمایت پرسپولیسی ها بوده تا استقلالی ها. آخرین نفری که از جمع قرمزها از او حمایت کرده، رضا شاهرودی بوده است. او در گفت و گوی اخیر خود، به حمایت از منصوریان پرداخت و گفت مربی جوانی است و برای اینکه جوان ها ایده خود را پیاده کنند، نیاز به زمان دارند.

قبل از او علی دایی، علی پروین، استیلی، کریم باقری، مهدوی کیا و... از جمله پرسپولیسی هایی بودند که از منصوریان حمایت کردند و گفتند باید به او زمان داد. این اتفاق زمان بسیار پررنگتر شد که بعضی از استقلالی ها از منصوریان انتقاد کردند و خواهان تغییرات در کادر فنی شدند! در این بین معدود پیشکسوت های استقلال بودند که به حمایت از منصوریان پرداختند، مثل مهدی پاشازاده، سهراب بختیاری زاده و محمود فکری.

اما منصوریان توقع داشت در این ابتدای کار حامیانش بیشتر باشند اما از اکثر پیشکسوت های استقلال شنید که «او جوان است و برایش زود بود که بیاید...» اما در مقابل وضعیت در جبهه پرسپولیس فرق می کرد و اکثرا یا درباره منصوریان حرف نزدند و یا اگر حرف زدند، به حمایت از او پرداختند.

سرمربی استقلال هم که به طور کامل این حرف ها را شنیده، اخیرا در محفلی دوستانه به تشکر از پرسپولیسی ها پرداخته است. او در این باره گفته: «دم پرسپولیسی ها گرم که حمایتم کردند. کلا بچه های ۹۸ واقعا با معرفت هستند و هرکدام حرف زدند به حمایت از من پرداختند. واقعا شرمنده همه آنها شدم.»
 
کلمات کلیدی : منصوریان، پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.