توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485039
پرواز جایگزین اصفهان ـ اهواز با ۶ ساعت تأخیر‌ امشب انجام می‌شود‌
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان گفت: پرواز اصفهان ـ اهواز که قرار بود ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه امروز انجام شود، با تأخیر به علت نقص فنی، تا ساعاتی دیگر از فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان صورت می‌گیرد.

حسن امجدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، اظهارداشت: این پرواز متعلق به هواپیمایی کاسپین قرار بود مسیر اصفهان ـ مشهد ـ اصفهان ـ  اهواز را طی کند که بعد از انجام مسیر مشهد ـ اصفهان در فرودگاه شهیدبهشتی به‌علت نقص فنی زمین‌گیر شد.

وی با بیان اینکه این پرواز قرار بود مسافران مشهد را ساعت 14:50 دقیقه امروز از اصفهان به اهواز منتقل کند اما نقص فنی سبب تأخیر در انجام آن شد، افزود: قرار است پروازی جایگزین از شرکت کاسپین تهران در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان ساعت 21:30 دقیقه امشب مسافران را به مقصد اهواز منتقل کند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان با اشاره به اینکه برای اطلاع مسافران و پیشگیری از حضور پیش از موعد آنان در فرودگاه اصفهان‌، ساعت  10 صبح امروز از ایستگاه هواپیمایی به همه دفاتر فروش درباره این تاخیر اطلاع‌رسانی شد، خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد معدودی از دفاتر خدمات پرواز این تاخیر را به‌اطلاع مسافران نرسانده بودند و مسافران پرواز اصفهان ـ اهواز به فرودگاه اصفهان مراجعه کردند اما با فراهم کردن شرایط رفاهی از آنان پذیرایی شد.

وی گفت: از همان ساعات ابتدایی تا کنون مسئولان شرکت هواپیمایی کاسپین با حضور در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پاسخگوی مسافران پرواز تأخیری اصفهان ـ اهواز بوده‌اند.

امجدی با بیان اینکه پرواز جایگزین مسیر اصفهان به مشهد هم در ساعت 16 امروز انجام شد، افزود: پرواز جایگزین اصفهان ـ اهواز ساعت 20:20 دقیقه در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین‌ می‌نشیند و رأس ساعت 21:30 دقیقه امشب اصفهان را به سمت اهواز ترک می‌کند.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه + خطوط پروازی + تاخیر پرواز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.