نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490330
پاسخ کرملین به علت تغییر مسیر هواپیمای پوتین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
سخنگوی کاخ کرملین، امروز شنبه در پاسخ به سوال خبرنگاران دراین باره گفت: من در این مورد اظهارنظری نمی کنم چراکه همه این سوالات بطور رسمی به موضوع امنیت شخصی رئیس جمهوری مربوط می شود.
به گزارش العالم، کاخ کرملین به اخبار برخی رسانه ها درباره این خبر که " هواپیمای حامل رئیس جمهوری روسیه، برای فرود در هامبورگ و شرکت در اجلاس گروه 20؛ مسیر خود را 500 کیلومتر طولانی تر کرد، پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، سخنگوی کاخ کرملین، امروز شنبه در پاسخ به سوال خبرنگاران دراین باره گفت: من در این مورد اظهارنظری نمی کنم چراکه همه این سوالات بطور رسمی به موضوع امنیت شخصی رئیس جمهوری مربوط می شود.

وی افزود: امنیت رئیس جمهوری در بالاترین سطح در نظر گرفته می شود.

به گزارش منابع خبری، یکی از هواپیماهای ایلیوشن دولتی روسیه روز (پنجشنبه) در مسیر مسکو - هامبورگ با تغییر مسیر همیشگی از عبور از حریم هوایی کشورهای عضو ناتو پرهیز کرد و به جای آن از فراز دریای بالتیک و فنلاند و سوئد بی طرف و دیگر اعضای ناتو یعنی دانمارک و آلمان به مسیر خود ادامه داد.

مسکو نزدیک به سه هفته پیش اعلام کرد که یک جنگنده اف 16 ناتو هنگامی که هواپیمای سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه از فراز دریای بالتیک عبور می کرد بر سر راه آن قرار گرفت که با واکنش یک جنگنده سوخوی 27 روسی از هواپیمای وی دور شد.

در 12 ماه گذشته، هواپیماهای حامل رئیس جمهوری روسیه همیشه مسیر مستقیم را هنگام پرواز از فراز کشورهای اتحادیه اروپا انتخاب می کردند و از اوکراین که حریم هوایی خود را بر هواپیمایی های روسیه بسته پرهیز می کردند.
 
کلمات کلیدی : هواپیمای پوتین+پوتین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۲:۳۳:۴۴
به این میگن سیاست هوایی (4464784) (alef-3)
 
Spain
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۷:۵۱:۲۲
پوتین استاد دلقک بازی است! (4464865) (alef-3)
 
مهرداد
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۱:۳۴
فکر کنم می خواستی بگی ترامپ گفتی پوتین!!! (4465211) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.