توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498396
حاشیه دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۴
در حالی که یک ساعت و 30 دقیقه به آغاز دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس باقی مانده 30 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند.

به گزارش فارس، دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:30 آغاز می‌شود. حاشیه‌های قبل از بازی را در زیر می‌خوانید:

* دقایق پیش برانکو سرمربی پرسپولیس به همراه کادر فنی و نظمی جهت بازدید وارد زمین شد. هواداران تراکتور نیز در همین زمان شعار «تراکتور تراکتور» را سر دادند. هواداران پرسپولیس نیز پس از ورود برانکو به زمین وی را تشویق کردند.

* 150 هوادار پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) در جایگاهی مخصوص حضور دارند که بیشتر آنها سفیدپوش هستند.  جایگاه پرسپولیسی‌ها به گونه‌ای طراحی شده که هواداران تراکتورسازی نمی‌توانند آنها را ببینند. هواداران پرسپولیس از شهرهای مهاباد و میاندوآب به ورزشگاه آمدند.

* تیم داوری به همراه ناظران دقایق پیش وارد زمین شد و گاهی اوقات نقاطی از زمین را به یکدیگر نشان می‌دادند.

* حدود 30 هزار هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه حضور دارند. همچنین هوادارانی از شهرهای کرج، آستارا، اردبیل و ارومیه با در دست داشتن بنرهایی برای دیدار این بازی به تبریز آمدند.

* هواداران تراکتورسازی با شعار «یاشاسین آذربایجان» در حال تشویق تیم خود هستند.
 
کلمات کلیدی : تراکتورسازی+پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.