توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478695
اظهارات زیدان پیش از بازی مقابل یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۳
سرمربی رئال مادرید گفت: همه منتظر قهرمانی ما هستند اما شانس یووه و رئال 50 به 50 است و هر دو تیم شانس قهرمانی دارند.

به گزارش فارس، زین‌الین زیدان سر مربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان گفت: هر دو تیم 50 درصد شانس قهرمانی دارند.ما در آمادگی کاملی به سر می‌بریم و برای رسیدن به قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان سختی‌های بسیاری را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی رئال در مورد اینکه بیشتر از حریف برای کسب قهرمانی تحت فشار هستند اظهار داشت:چه زمانی که به عنوان بازیکن بازی می کردم و چه در حال حاضر که مربی رئال هستم با این گونه استرس ها مواجه بودم و نسبت به این فشارهای کاری آشنایی کاملی داریم و می دانم همواره زمانی که رئال در فینال حاضر می شود همه منتظر قهرمانی هستند اما شانس یووه و رئال 50 به 50 است و هر دو تیم شانس قهرمانی دارند.

زیدان در مورد حضورش به عنوان مربی و بازیکن در فینال لیگ قهرمانان گفت: باور این موضوع برای من بسیار لذت بخش است و حتما از تمام دقایق حضور در این شرایط لذت خواهم برد.البته بسیار فوق‌العاده است که بعداز مدتها دوباره این حس را تجربه کنید اما تجربه این شرایط به عنوان مربی کار سختی است چون باید از بین این همه بازیکن خوب 11 نفره را روانه میدان کنم گرچه همه ما در یک کشتی قرار داریم و باید برای پیروزی بجنگیم.شش بازیکن باید از لیست خط بخورند. این بخشی از کار من است و با آگاهی کامل این کار را می کنم.

بازیکن اسبق یووه درباره رونالدو گفت: کریس همواره آماده موفقیت و پیروزی است.او بسیار جاه طلب و پر تلاش است و  حتی در تمرینات هم می خواهد برنده شود. یک رهبر ذاتی درون زمین است و حواسش به همه هست.

سر مربی رئال در مورد تیم سابقش یوونتوس تورین اظهار داشت: نقطه قوت یوونتوس همواره خط دفاع و دروازه‌بانش بوده اما امسال آنها در خط حمله هم خوب و قبراق هستند و نمی شود به راحتی مهاجمان آنها را کنترل کرد اما می دانم حریف کیفیت بالای در خطوط سه گانه دارد.در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. مقابل یک تیم بزرگ بازی می کنیم. 

زیدان در پایان در مورد نوع بازی گفت: رئال مثل همیشه و با همان هرمونی وارد میدان خواهد و باید دید در طول بازی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 
 
کلمات کلیدی : لیگ قهرمانان اروپا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.