توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401095
تسلیم پیام پوتین به نماینده مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳
دکتر ولایتی روز دوشنبه 19 مهرماه با الکساندر لاورنتی اف نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه که سفری یکروزه را به تهران انجام داده است دیدار و در خصوص موضوعات منطقه ای و به ویژه سوریه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در ابتدای این دیدار پیام پوتین رئیس جمهور روسیه به مقام معظم رهبری را تسلیم دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در امور بین الملل کرد.

وی در خصوص مسایل منطقه ای و بین المللی به ویژه سوریه و همچنین مبارزه با تروریسم بر روابط پایدار،راهبردی و همه جانبه تاکید کرد.
دکتر ولایتی در این دیدار با اشاره به اهمیتی که جمهوری اسلامی ایران برای روابط استراتژیک و راهبردی با روسیه قائل است گفت: روابط مستحکم، استراتژیک و راهبردی دو کشور در ایجاد صلح و ثبات منطقه ای و حل و فصل موضوعات بسیار مهم است و هر روز نقش چنین رابطه ای در منطقه و عرصه بین الملل نمایان تر می شود.

مشاور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با اشاره به مسائل سوریه و اهمیتی که هماهنگی و همکاری ایران و روسیه در این زمینه دارد افزود: ایران و روسیه متحدین اصلی دولت و ملت سوریه هستد و همین همکاری های توانست نقش مهمی را در تحولات منطقه و پیروزی های اخیر ملت و دولت سوریه به دنبال داشته باشد.

دکتر ولایتی به برخی تحرکات اخیر در منطقه هم اشاره و تاکید کرد: برخی از کشورهای مرتجع منطقه و حامیان گروه های تروریستی ، افراطی و تکفیری به دنبال ایجاد راه نجاتی برای این گروه های شکست خورده و در حال فرار هستند تا با گفتگوهای غیر متوازن راه نجاتی را برای آنان بیابند و شکست های پیاپی آنان را جبران کنند و معتقدیم هر نوع گفتگوی سیاسی در ارتباط با آینده سوریه باید با مشورت و رضایت دولت و ملت این کشور باشد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۱۲:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۲۰:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۱۱:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۹ ۰۹:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۸ ۱۷:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۸ ۱۷:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۸ ۰۸:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ۱۹:۵۸
 
۱۳۹۴/۰۶/۰۳ ۲۰:۰۴
 
۱۳۹۲/۰۵/۰۲ ۱۶:۴۸
 
 
کلمات کلیدی : پوتین+ایران+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.