توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 330995
سومین مرحله پرداخت وجوه سپرده‌گذاران میزان+جدول زمانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۱
بانک صادرات ایران برنامه سومین مرحله پرداخت وجوه سپرده‌گذاران تعاونی منحل شده میزان را اعلام کرد.

در اطلاعیه اخیر این بانک آمده است: با تلاش بی وقفه و شبانه روزی کارکنان و مدیران بانک صادرات ایران، هیأت محترم تصفیه و کارکنان تعاونی میزان با حمایت و همکاری استانداران محترم استانهای خراسان بویژه استانداری خراسان رضوی و نیز دادگستری و دادستانی خراسان رضوی و سایر دستگاههای اجرایی تاکنون به حساب بالغ بر ٢٤٢ هزار نفر از سپرده گذاران در بانک صادرات ایران واریز و موفق به دریافت سپرده خود شده‌اند.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: با عنایت به تدابیر اتخاذ شده اگرچه کار ارزیابی و انتقال دارائیهای ثابت با مشکلات وموانع زیادی روبرو بوده است و به کندی صورت می‌گیرد، لیکن با ارزیابی بخش دیگر از دارائیهای اعتباری توسط کارشناسان محترم مالی و اعتباری دادگستری امکان پرداخت سپرده های تا ٣٠٠ میلیون ریال فراهم شد و در روز یکشنبه مورخ ٢٥ بهمن ماه ۱۳۹۴ سپرده حدود ۴۱ هزار و ۸۰۰ تن از سپرده گذاران به حساب افتتاحی در بانک صادرات ایران واریز می‌شود.

بنابراین سپرده گذاران محترم براساس آخرین شماره کد ملی به شرح ذیل با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده گذار بودن ایشان در تعاونی میزان دارد و مورد تأیید هیات محترم تصفیه تعاونی مذکور است و قبلاً در باجه های بانک صادرات ایران در شعب تعاونی میزان و یا شعب بانک صادرات ایران اقدام به افتتاح حساب کرده‌اند، به شعب تعاونی میزان که در باجه های بانک صادرات ایران نصب شده یا شعب این بانک مراجعه و سپرده خود را دریافت و یا به عنوان سپرده گذار در بانک صادرات ایران باقی بمانند که در این صورت از شرایط مناسب ایجاد شده برخوردار می شوند.

یادآور می‌شود با پرداخت این مرحله تعداد سپرده گذارانی که موفق به دریافت سپرده خود می شوند بالغ بر ۲۸۴ هزار و ۳۳۳ نفر معادل حدود ٨٥ درصد از کل سپرده گذاران می‌شود.

در بخش پایانی این اطلاعیه اظهار امیدواری شده است که با اهتمام هر چه بیشتر کارشناسان محترم دادگستری و همکاری و مساعدت دستگاههای اجرایی استان خراسان فرآیند ارزیابی و انتقال دارائیها به بانک صادرات ایران سرعت و شتاب بیشتری گرفته تا امکان تعیین تکلیف سپرده سایر سپرده گذاران نیز بزودی فراهم شود.

نحوه زمان‌بندی مراجعه سپرده‌گذاران موسسه میزان به شعب برای دریافت وجوه بر اساس رقم سمت راست کد ملی به شرح زیر است:

 

 

ردیف شماره سمت راست کد ملی تاریخ مراجعه به شعب
1 0 یکشنبه 25 بهمن
2 1 دوشنبه 26 بهمن
3 2 سه‌شنبه 27 بهمن
4 3 چهارشنبه 28 بهمن
5 4 پنج شنبه 29 بهمن
6 5 شنبه 1 اسفند
7 6 یکشنبه 2 اسفند
8 7 سه شنبه 3 اسفند
9 8 چهارشنبه 4 اسفند
10 9 پنج شنبه 5 اسفند

 

 

 
کلمات کلیدی : بانک صادرات ایران ، میزان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.