نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472600
4 هواپیمای ATR امروز تحویل ایران می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
رویترز به نقل از مقام آگاه اعلام کرد 4 هواپیما ATR امروز به ایران در تولوس فرانسه خبر داد که فردا در تهران به زمین خواهد نشست.

به گزارش فارس به نقل از رویترز، ایران‌ایر امروز در آستانه دریافت 4 هواپیمای ای‌تی‌ار 600-72 قرار دارد. مقامات صنعت هوانوردی ایرانی و اروپایی گفتند این 4 هواپیما که آرم ایران‌ایر بر آن نقاشی شده است امروز قرار است در تولوس مقر ای‌تی آر به ایران تحویل داده شود و فردا چهارشنبه در تهران به زمین بنشیند. با در نظر گرفتن 3 ایرباس که پیش از این تحویل ایران شد و این 4 هواپیما، تعداد هواپیماهای جدید تحویلی به ایران به 7 فروند خواهد رسید.

ایران‌ایر 20 هواپیما به ای‌تی‌آر سفارش داده است. این هواپیماها در همکاری مشترک ایرباس و شرکت لئوناردوی ایتالیا ساخته می‌شوند و در مسیرهای منطقه‌ای ایران مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

ارزش هواپیماهای 70 صندلی ای‌تی آر 600-72 بر اساس فهرست قیمت 26.8 میلیون دلار است. قرار است که ایران‌ایر باقی هواپیماها را (16 فروند دیگر) تا پایان سال 2018 تحویل خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : هواپیما، ایران، ایرباس، فرانسه، ATR
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۶:۳۹:۵۹
الحمدالله چکهای برجام یکی بیک نقد میشوند (4362041) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.