توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470063
پرونده زمستان یورت آزادشهر روی میز رئیس قوه قضاییه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴
رئیس دادگستری کل گلستان از ارسال گزارش حادثه انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر به دفتر آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه خبر داد.

براساس اعلام دادگستری گلستان به ایرنا، هادی هاشمیان با بیان اینکه این گزارش به دستور رئیس قوه قضاییه تهیه و ارسال شده است ،افزود: این گزارش شرح مبسوطی از حادثه دلخراش انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر، جریان رسیدگی پرونده و اقدامات صورت گرفته تاکنون، است.
وی همچنین درباره روند رسیدگی به پرونده زمستان یورت آزادشهر هم گفت: مدیر و پیمانکار معدن به دادسرا احضار و بازجویی شده اند و تا زمان اعلام نظر کارشناسی به قید وثیقه 100میلیارد ریالی آزاد هستند.
هاشمیان افزود: کار کارشناسی برای تعیین علت حادثه، پس از پایان عملیات آواربرداری و امداد و نجات انجام خواهد شد.
به گزارش ایرنا رئیس قوه قضاییه در پی حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت شهرستان آزادشهر با انتشار پیام تسلیت ، دستور ویژه برای رسیدگی و پیگیری این پرونده را صادر کرده بود.
معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر ظهر چهارشنبه 13 اردیبهشت منفجر شد که بر اثر این حادثه شماری از کارگران معدن محبوس و تعدادی مصدوم شدند.
پیکر 35 نفر از کارگران معدن در این مدت از داخل معدن خارج شده است.
معدن زمستان یورت در 90 کیلومتری شرق گرگان مرکز استان گلستان قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : حوادث+انفجار معدن زغال سنگ+آزاد شهر گلستان+حادثه معدن زمستان یورت+قوه قضاییه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.