توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456429
چاپ سوم کتاب از«خمینی تا خامنه ای» در روسیه
تاریخ انتشار : جمعه ۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
کتاب «از خمینی تا خامنه ای» نوشته دیمیتری ژوکوف نویسنده فقید روسیه به چاپ سوم در این کشور رسید که در برگیرنده اطلاعاتی از ایران، انقلاب و جمهوری اسلامی است.
به گزارش ایرنا، این کتاب که از امروز (جمعه) چاپ سوم آن عرضه شده است، بین پژوهشگران و ایران شناسان روسی منبعی مهم برای شناخت حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به شمار می رود.
یرینا ژوکوف همسر نویسنده فقید این کتاب گفته است که همسرم بین تمامی آثارش بیشتر از همه به کتاب از خمینی تا خامنه ای دلبستگی داشت.
این کتاب 192 صفحه ای افزون بر معرفی دیدگاههای بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و تاثیرهای روشنگرانه بر معادلات منطقه ای و جهانی، در برگیرنده شرحی گذرا از ویژگی های تاریخی، طبیعی، تمدنی و فرهنگ و هنر ایرانی با تصاویر رنگی هست که با مقدمه ای به قلم مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه انتشار یافته است.
 
کلمات کلیدی : کتاب از خمینی تا خامنه ای+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.