نظر منتشر شده
۸۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405425
انتقاد رییس‌جمهور از انتقادها به برجام:
تازه در باغ باز شده، یک عده کودک می‌گویند سیب و گلابی کجاست که ما میل کنیم/ فحاش،انقلابی نیست/ یک‌ رهبر و یک‌ دولت بیشتر نداریم
بخش خبری الف، ۲ آبان ۹۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
رییس جمهور گفت: ما برای اشتغال پایدار نسل جوان راهی جز ایجاد رونق اقتصادی نداریم. سال 95 سال رونق اقتصادی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در سخنرانی در جمع مردم استان مرکزی در ورزشگاه پنجم مرداد اظهار داشت: استان مرکزی یعنی استان زیربنیایی برای تحرک صنعتی در سراسر کشور، استان مرکزی یعنی استانی که از 50سال پیش بعنوان بزرگترین مرکز صنعتی کشور بوده است.

رئیس جمهور ادامه داد: امروز همه تلاش دولت یازدهم احیای واحدهای صنعتی این استان وشهرستان در کنار همه واحدهای صنعتی کشور است. 

وی تاکید کرد: یک خط و یک رهبر و یک دولت بیشتر نداریم؛ در ایران مدیریت دوگانه وجود ندارد.

اهم سخنان وی به نقل از خبرگزاری ها به شرح زیر است:

* استان مرکزی با واحدهای صنعتی فراوان در شرایطی قرار دارد که ما می توانیم بر صنعت استان بعنوان چرخ اصلی صنعت کشور تکیه کنیم .893 واحد صنعتی است که 648 آن فعال ، 69 واحد نیمه فعال و 176واحد آن غیرفعال که عمدتا مربوط به دوران قبل از دولت یازدهم است و تلاش است در سال 95 واحدهای صنعتی را به حرکت درآوریم.

* امروز معضل اصلی ما عدم رونق اقتصادی است، معضل ما بیکاری نسل جوان و تحصیل کردگان است.ما برای اشتغال پایدار نسل جوان راهی جز ایجاد رونق اقتصادی نداریم . سال 95 سال رونق اقتصادی است.

* از آغاز سال وعده ما به مردم بوده که برنامه دولت تلاش برای دستیابی به رشد اقتصادی 5د رصدی است، از آغاز سال به مردم قول دادم که حداقل 7500 واحد صنعتی کوچک و متوسط را از طریق تسهیلات بانکی فعال خواهیم کرد.

* برجام به معنای احقاق حقوق ملت ایران بود، برجام برای صادر کردن آب سنگین اراک بود، برای صادر کردن یو.اف.6 نطنز به کشورهای صنعتی جهان بود و برای این بود که در دنیای امروز بتوانیم آزادانه گاز، نفت، محصولات پتروشیمی و سایر میعانات را صادر کنیم.
* آیا کسی در ایران هست که از احقاق حقوق ملت خوشحال نباشد و از تجارت با دنیا خرسند نباشد و آیا کسی هست که از باز شدن راه برای کشاورزی و صنعت خوشحال نباشد؟

* آیا امروز در کشور ما کسی است که از لغو 6قطعنامه ظالمانه خوشحال نباشد؟ برجام پیروزی ملت ایران است، برجام پیروزی تدبیر مقام معظم رهبری است، برجام پیروزی مقاومت ده ساله و دوازده ساله ملت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه است.

* ما باید امروز از فضای بعد از برجام استفاده کنیم همه سفرهایی که بعد از برجام انجام می‌گیرد برای رونق اقتصادی کشور است و برای آن است که در قاره های مختلف و سراسر جهان بتوانیم رونق جهانی، سرمایه‌گذاری در کشور و آوردن فناوری نوین را فراهم کنیم.

* چرا باید کشورهای هم سن و سال ما در منطقه آسیا 200میلیارد دلار صادرات داشته باشد و صادرات ما 50میلیارد دلار باشد؟ ملت ما کشوری امن، با سرمایه و سرمایه انسانی است و آیا باید برای گندم و شکر نیاز به دیگران داشته باشیم، آیا نباید کشاورزی ما نوین شود؟

* تنها در بخش صنعت و معدن و تجارت بعد از برجام یک میلیارد و 600میلیون سرمایه خارجی وارد کشور شده است . قراردادها منعفد شده است، طرح های اقتصادی ما نسبت به مدت مشابه دوبرابر شده است.

*بعد از برجام 3میلیارد 890میلیون دلار جذب کشور شده است، 133 طرح صنعتی داشتیم که 58طرح آن بهره برداری شده است و 75طرح در حال تکمیل برای بهره برداری است.

* زنجیری که روی پاهای اقتصاد ایران بود، مانع بود و امروز زنجیر نیست و باید حرکت کنیم، مانع اصلی برداشته شده روابط بانکی ما با دنیا برقرار شده و روز به روز این روابط گسترده تر می‌شود.

* غاصبی باغ ما را غصب کرده بود، غاصب را بیرون کردیم، درب باغ به روی مردم باز شده است، یک عده کودک به درب باغ آمده‌اند می‌گویند سیب و گلابی کجاست که ما میل کنیم، ما باغ را از دست غاصبان درآوردیم و درخت کاشته ایم و این باغ آماده باروری است و صبر برای باروری این باغ لازم نیست؟

* کسانی که فکر می‌کنند با حرف‌های نادرست خود ملت ایران را مایوس کنند در اشتباه و خطا به سر می‌برند.باید ادبیاتمان ادبیات امید، ادبیات انسجام، اتحاد و وحدت ملی باشد، نگذارید برخی گفتمان یاس و بدتر گفتمان فروپاشی مدیریت این ملت بزرگ را ترویج و تبلیغ کنند.

* مردم بزرگ ایران بدانید آدم دروغگو انقلابی نیست، آدم فحاش انقلابی نیست، آنها که از یاس می‌گویند با انقلاب اسلامی ایران رابطه‌ای ندارند.

* هرچه پیشرفت کردیم در سایه حمایت مردم بوده، رونق اقتصادی، خودکفایی کشاورزی و برجام، و رشد اقتصادی 5درصد که به آن خواهیم رسید، از مردم است. همه زندگی ما عشق به ملت ایران، عشق به انقلاب اسلامی، عشق به رهبر و امام راحلمان(ره) است.

*زمانی مسابقه برای فشار به ایران بود؛ امروز در دنیا برای ارتباط با ایران سبقت می‌گیرند.

*{ با اشاره به مشکلات استان مرکزی} بارها نامه‌ها، تماس‌ها و مکاتبات نمایندگان شمارا بررسی کرده‌ام و دریافته‌ام که پس از نخستین مسائل اصلی شما که اشتغال و صنعت استان است مسئله آلودگی هوا و محیط زیست را بیان کرده‌اید، من در این زمینه به مردم اراک حق می‌دهم زیرا بار سنگین صنعت کشور به دوش این شهر است.

* اراک یکی از شهرهای بزرگی بوده که با بنزین یورو4 آلودگی را در آن کاهش دادیم. از شهرهایی بود که با گازسوز کردن کوره پز خانه‌ها، تامین گاز نیروگاه آلودگی آن را کنترل کردیم.

*به وزیر نفت دستور دادم سوخت مایع نیروگاه شازند از امروز برای همیشه قطع شود، این نیروگاه از سوخت گاز بهره مند می شود، واحدهای صنعتی استان حل شده و بخشی حل خواهد شد، بخشی مربوط به آلومینیوم و آندسازی است که تصمیم گرفتیم ظرف 24ماه با بودجه300میلیارد تومان آندسازی را از شهر اراک دور کنیم.

* مشکلات بخش صنعتی حل شده و حل خواهد شد از جمله آن نوسازی حمل و نقل است.

*بخشی از آلودگی استان مرکزی مربوط به طبیعت است، و متاسفانه مشکل بخش گرد و غبار وجود دارد در این سفر تصمیم گرفته شد تا 5هزار هکتار از اراضی این تالاب و منطقه بیابانزایی شود، که 12میلیارد تومان هم برای این کار اختصاص داده شده و وزارت کشاورزی مسئول شده است.

* در این سفر که ظرف امروز و فردا انجام می‌شود، 11طرح صنعتی افتتاح می‌شود و مجموعا 40واحد افتتاح یا آغاز به کار می‌شود، که 309میلیارد تومان برای عمران و بخش حمل و نقل و راه و شهرسازی، 205میلیارد تومان برای بخش آب، 125میلیارد تومان برای بخش سلامت، 127میلیارد تومان برای بخش کشاورزی، 76میلیارد تومان برای بخش عمران شهری، 68میلیارد تومان هم برای بخش گردشگری و فرهنگی اختصاص یافته است.
 
کلمات کلیدی : سفراستانی + رئیس جمهوری + اراک + حسن روحانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۲:۳۵:۱۷
خسته نشدید از سال 93 شعار رونق می دهید؟ و هرجا می روید همین را می گویید؟ (3983855) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۰۷:۰۰
دستبرد به اموال کشورمان برای آمریکا، با بهانه‌های مختلف، گویا به یک گستاخی بیش از حد بدل شده است. جیب‌بری 2 میلیارد دلاری اگر با پاسخ قاطع دولت روبه‌رو می‌شد آمریکای شیطان به خود اجازه نمی‌داد برای 6 میلیارد دیگر از اموال کشورمان نقشه دزدی بکشد، مردم انتظار دارند دولت برای دفاع از حق‌مان حرکتی انقلابی داشته باشد و اجازه ندهد بیگانگان برای مصادره اموال و تقسیم آن تصمیم‌گیری کنند. (3984247) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۵۲:۴۲
سیب و گلابی گندیده به چه درد ما میخورد ؟؟
این سیب و گلابی در شأن کدخدایتان است .
_______________________________________ (3984334) (alef-13)
 
مشکین نقاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۰۶:۵۹
جناب آقای روحانی
خیلی دلم میخواد یه تریبون مفت گیرم میفتاد تا بهتون نشون بدم فرق واقعیت و دروغ چیه.
شما یا هنوز به عمق فاجعه پی نبردین و یا پی بردین و دارین رو به جلو فرار میکنین! (3984354) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۹:۴۲:۱۵
كي ١٠٠ روز مي رسد؟
طاقتم به سر آمد (3984539) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۲:۰۸:۱۹
چرا یک عده کم سواد کامنت میگذارند ؟! یک عده معدود که ازجای خاص تغذیه می شوند؟! تازه به دوران رسیده ، بزدل سیاسی ،کاسب تحریم ، افراطی ... به جهنم که رونق اقتصادی را درک نمی کنی!

" آدم فحاش انقلابی نیست" (3984718) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۳:۵۲:۳۴
به آقای رئیس جمهور بفرمائید صدها هزار سهامدار شرکت پدیده و سپرده گذاران میزان در انتخابات ریاست جمهوری قطعا از خجالت ایشان در خواهند آمد (3983956) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۳۵:۳۲
پدیده و میزان که محصول دولت قبلی بود.عصبانی باشید ولی بی انصاف نه!. (3984157) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۴۹:۲۶
واقعا که انصافتو شکر
پدیده و میزان از دولت آقای روحانی بیرون اومده؟؟؟؟؟؟ (3984200) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۳۲:۳۵
شما طمع کردی به سود 30 درصد ، به رئیس جمهور چه؟
برادر پولت رو میزاشتی تو بانک درست و حسابی (3984292) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۵۱:۲۸
اون موقع که سودهای انچنانی رو میگرفتید و باد به غبغب داشتید با آقای روحانی کاری نداشتین، حالا که اوضاع برگشته رییس جمهور مخاطب شما شده؟!؟ (3984332) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۳۴:۵۱
شما واسه 4 درصد سود بیشتر رفتی موسسه میزان پولتو گذاشتی الان رییس جمهور باید جوابتو بده .پولتو میذاشتی تو یکی از بانکهای مورد تایید کشور تا کسی رو مقصر ندونی.سهام پدیده حبابی شد 12000تومن تو مشهد رییس جمهور باید جوابگو باشه؟ نه عزیز من یک سوزن به خودمون بزنیم یک جوالدوز به دیگران (3984391) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۰۷:۱۶
شركت پديده در دوره محمود خان نبود؟؟ (3984443) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۰۹:۰۴
الف بيطرف باش !!!!! (3984444) (alef-13)
 
»حمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۵۱:۰۳
آقای محترم، شما خودت پولاتو بر باد دادی تو بخش خصوصی ، تقصیر رییس جمهوره؟؟؟؟ (3984491) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۲:۵۷:۳۳
درهیچ کشوری بخش خصوصی بدون نظارت کار نمی کند. بخش خصوصی از سوی استاندار و ... تایید شده! (3985516) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۲:۵۸:۴۳
در مورد فیش حقوق حرفی نداری؟! (3985517) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۳:۱۴:۴۱
به رئیس جمهور چی ربطی دارد ؟ برو یقه قوه قضائیه را بگیر که این بلا را توسط نیروهای امنیتی و کارمندان بازنشسته دادگستری سر مردم آوردند. (3984771) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۴:۳۹:۲۴
درود بر روحانی (3984036) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۰۱:۲۸
دور و بر این باغ مذکور ، فقط یه تعداد کودک آفتابی میشن نه آدمای عاقل بالغ (3984231) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۲:۰۹:۱۱
آره ! بگید به آقای سیف و صالحی هم چندتا میوه بدن تا مثل کودک جلوی باغ نگن هیچی گیرمون نیومد!!! (3984720) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۱:۳۶:۵۸
فقط شعار!!!!! (3985364) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۶:۴۶:۳۱
یک عده گلابی نشستند منتظرند در باغ باز بشه. گلابی ها هنوز فکر میکنن فتح الفتوح کردن. (3985924) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۰۲:۲۱
میوه های باغت برای خودت و طرفدارات
لطف کن کمتر در افشانی کن تا انتخابات ببینیم چی میشه (3984078) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۰۲:۳۹
ما گلابی کیلویی 10 هزار تومن نمیخواهیم ! (3984081) (alef-13)
 
سعید راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۵۷:۴۴
بنده خدا سیب و گلابی کجا بوده ، درخت ها را همه از ریشه قطع کردند و سوزاندند، به جایش بتون ریختن ،آن هم به دست خود باغبان ها ، باغبان ها را هم از کار بیکار کردند، تازه مامورانشان، را هم آوردند که ۲۴ ساعته نظارت که هیچ درختی در این باغ سوخته کاشته نشه، حق ماموریت این ناظران را هم جناب آقای روحانی از جیب ملت میده، کشک چی؟ پشم چی؟ سیب و گلابی چی؟ (3984222) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۰۴:۴۶
حیف که دیگه احمدی نژاد حضور نداره . حیف (3984085) (alef-13)
 
فرشید
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۳۷:۳۰
خدا را بی‌نهایت شکر که دیگه شاهد دولت مدیر جهانی نخواهیم بود. (3984165) (alef-13)
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۰۶:۲۸
اقای روحانی هر وقت متلک گویی هایتان تمام شد یادتان باشد شما رییس جمهورید وباید مشکلات را چاره کنید.
اگر قرار باشد همه چیز تقصیر قبلی باشد چند ماه بعد شما هم دولت قبلی هستید. (3984087) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۰۷:۴۲
این سیب و گلابی رو فقط مدیرای نجومی میبینن (3984089) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۱۰:۲۵
آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه (3984092) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۱۲:۲۶
فحاش انقلابی نیست ؛ درست . ولی دروغگو هم انقلابی نیست (3984097) (alef-13)
 
مالک شهر بازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۰۷:۱۷
این باغ نیست !!!
شهر بازی است برای کودکانی است که به جهت عدم تکامل قدرت تعقله شان در ان به شادمانی میپردازند ( الکی خوش هستند ) (3984248) (alef-13)
 
والا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۱۸:۵۳
والا ما انتظارسیب وگلابی نداشتیم
شما درب سبزباغ رانشان دادی ولی انگارتوباغ بو کباب نمی آمد خبری دیگه بود
ولی خوب من هم اعتقاددارم که بایک دوره دو دوره رییس جمهوری اثرات برجام آشکارنمی شود (3984117) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۲۱:۱۹
والا شما تا دیروز آب خوردن مردم رو به برجام گره می زدی!!! مدیر بانک مرکزی شما بود می گفت دستاورد برجام تقریبا هیچه!!!!!
حالا چی شده هی وعده فردا رو میدید؟!!!!
نخیر انشالله دیدار 29 اردیبهشت (3984124) (alef-13)
 
عرفان
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۲۶:۲۱
893واحد صنعتي
648 آن فعال ، 69 واحد نیمه فعال و 176واحد آن غیرفعال که عمدتا مربوط به دوران قبل از دولت یازدهم است،خب چندتا از فعالاش مال دولت یازدهمه؟! (3984140) (alef-13)
 
France
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۴۶:۵۹
آفرين روحانى. خوب توى دهان اين جماعت پررو كه هشت سال دارو ندار اين مملكت را سوزاندند مى زنى... خدا پشت و پناهت (3984192) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۴۹:۱۹
خیلی ادبیات زشتی دارند ایشون! به انتقاد میگن فحش و به منتقد میگن کودک... (3984198) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۵۱:۱۰
هزینه جاری دولت در سه سال اخیر دوبرابر درامد نفت دولت دهم 470هزار میلیارد توماندر برابر 234 هزار میلیارد تومان (3984204) (alef-13)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۵۲:۳۶
خب الحمد الله بعد از سائل خطاب کردن یارانه بگیران ، به جهنم فرستادن منتقدین، بی شناسنامه و بی سواد خواندن مخالفین ، مردم هم که کودک شدن و حرف های صد من یه غاز میزنن یه زمانی احمدی نژاد به غربی ها که دخالت میکردن گفت اون ... رو لولو برد یه عده برای غربی ها یقه پاره کردن که رئیس جمهور توهین میکنه اما همون عده الان دارن تو خواب ناز بسر میبرن روحانی و ادبیات یک رئیس جمهور!!!! (3984210) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۵:۵۷:۳۱
صد بار به خودم نفرین کرده ام که به شما رای دادم. (3984221) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۰۱:۵۱
رئیس جمهور باید سعه صدر داشته باشد نه اینکه هرکس انتقاد کند یا بی سواد است ،یا کودک .......

شما که آمده بودید اخلاق را حاکم کنید این اخلاق اسلامی شماست ؟؟ !!!!!!!!!!! (3984233) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۰۳:۴۷
مثل همیشه کوبنده و رسواکننده دلواپسان. درود خدا بر روحانی (3984240) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۰۴:۱۵
همانطور که از الف انتظار داشتم اکثر کامنت های مخالف روحانی را درج کرد. (3984242) (alef-13)
 
ن ب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۰۹:۱۹
برجام هر روز یک گشایش برجام افتاب تابان برجام باغ اقای روحانی تا کی مردم و مسخره می کنید!!!!! (3984252) (alef-13)
 
شاهین
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۱۳:۲۵
آقای رییس جمهور مردم از شما جلوترند . با مردم روراست باش و مثال های مهد کودکی نزن !!! (3984261) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۲۶:۱۲
دوران مفت خوري و رانت خوري و منافع شخصي تمام شده دوران كار و تلاش و منافع ملي
شروع شده . (3984280) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۳۰:۰۸
تنها علت رای دادن مردم به روحانی رای نیاوردن امثال احمدی نژاد است و بس (3984288) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۶:۳۳:۵۵
منتظر اردیبهشت ماه 96 باشید، آنجا مشخص میشود که مردم از وضعیت اقتصادی جامعه به شدت ناراضی هستند !! (3984294) (alef-13)
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۰۱:۴۰
فعلا که در باغ بسته است و کلید شما هم انرا باز نمیکند! (3984343) (alef-13)
 
علی
Norway
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۱۵:۱۵
یکی از در باغ شدن ها هم همین فساد ۸/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰هست.......خوشم میدار کم نیاوردین و رکورد فساد بابک زنجانی رو زدین.... (3984371) (alef-13)
 
حمید
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۲۲:۰۲
اقای روحانی تنگه احدی رو رها کردی با بر جامت برای بدست اوردن غنایم چیزی کف دستت اروپایی ها نخواهند گذاشت وعده ما انتخابات 96 (3984375) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۳۲:۲۸
واالله فک نکنم در باغ بسته بوده باشه که حالا بخواهید بازش کنید. منتها در این باغ برای همان ذخایر نظام باز شده نه ملت. آقای روحانی من با اینکه به شما رای داده بودم ولی کاملا پشیمان شده ام. شما فقط میگید امید. بزرگترین کارتون فقط افزایش فروش نفت بوده همین. کارنامه شما اصلا خوب نیست. (3984390) (alef-13)
 
امیر
Belgium
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۳۷:۴۳
درود به رئیس جمهور روحانی.
ایکاش بعضی ها شرایط کشور در سال 92 رو به یاد ميداشتن ... البته که مشکلات کماکان پابرجاست، و هنوز در اول راه هستیم. ولی فراموش نکنیم که اون روزهای سخت رو ... دست رئیس جمهور روحانی و دولت درد نکنه، امیدوارم شرایط کشورمون روز به روز بهتر بشه (3984400) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۱:۲۷:۳۸
سنگ پا الان چنده ؟ (3984872) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۶:۴۵:۳۴
اره یادمون نرفته وطن فروشی وتحریک دشمنان این ملت توسط همفکرانتان.دیگه تموم شده دوره این خالی بندی ها .حنایتان دیگه رنگش بی ارزش شده جناب. (3984932) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۷:۵۶:۵۰
ما بياد داريم ولي سه سال گذشت
سال بعد هم رييس جمهور ميگه مشكلات 96 يادتونه
40 سال بعد هم همينه (3984973) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۳۸:۳۳
ملت باید پشت روحانی باشند تا او ریشه این حسودان را از ریشه برکند . کسانی که روحانی را با انتخابات میترسانند بداند روحانی شیفته پست و مقام نیست و برای خدمت امده است و لیاقت این افراد همان احمدی نژادهاست . (3984403) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۷:۵۵:۰۶
اگر این همه صادرات کردید، پول این صادرات کجاست؟ مصرف چه شده درآمد حاصل از فروش محصولات صادراتی؟
کدام بانک گشایش باز میکنه برای من؟ چرا دروغ میگی؟ هیچ بانکی LC باز نمی کنه و در حال رایزنی هستند. میگی نه، باور نداری؟، برو بپرس
حرفتو حساب شده بزن پسر خوب! (3984426) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۱۳:۴۴
مشکلات را که همه میدانند.شما که رییس جمهور هستید غیر از وعده ی سر خرمن دادن چه کاری کردید؟هرازچند گاهی بد جوری هم عصبانی می شوید.عصبانیت جزء صفات انقلابی هاست؟ (3984449) (alef-13)
 
ش.ش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۱۴:۴۱
سلام بر صالحان
آقای روحانی حرف ما این است که همان سیب و گلابی که وجوددارد را فقط دوستان حلقه ای بعضی از تیمها نخورند و بذارند همه افراد این خانه بخورند بطور شرافتمندانه

آیا اینطور نیست و فقط بعضی ها دارند نمی خورند ؟آنهم آنقدر که دارند می ترکند ؟ بعد ش ایا دارندن شرافتمندانه می خورند؟
بعد هم کدام سیب و کدام در و کچا باز شده ؟
الکی فرا فکنی نکنید چون همه مردم می دانند منظور خودشان از این بی تابی ها چیه الّا شما که خود را به ندانستن زده اید
مردم را به وعده سراب فریفتید

حرف بعد ما این هتست که اگر فحاش انقلابی نیست پس شا اصلا انقلابی نیستید چون بارها به منتقدین خود فحشهای جورواجور داده اید
بی سوادها و ...
یادتان می اید که ؟ (3984450) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۲۰:۰۶
ایشون تو همین سخنرانی هم به مردم و منتقدینشون توهین کردن بعد درس اخلاق می دن!به قول خودشون ان الناس علی دین ملوکهم (3984457) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۲۴:۵۷
در برجام پول های بلوکه شده را پس ندادند . اقتصاد درست نشد و0000 در این 6 ماه چه می خواهی بکنی. شما با این خطا وضعف وندانم کاری به منتقدان کودک می گوید . اشکال ندارد . چرا مدیران در ایران گناه خود را قبول ندارند . خوب این حرف ها را وقتی هر کودکی بشنود خندش می گیرد . فریب خوردن از امریکا در برجام ورکود و فقر ملت واشراف شدن عده ای دیگر ودزدی ها ورانت های دوران شما نشان افتخار است . (3984464) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۲۹:۳۳
الان وعده صد روزه شده 4 سال حاجی، باغ ماغو ولش کن، بچسب به درد مردم.برجامم که دیگه برهمگان روشنه که سرتون کلاه رفته، کیو میخاید منحرف کنید؟ (3984466) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۸:۵۱:۲۲
دولت راستگویان!! (3984493) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۹:۱۰:۵۷
جالب اينكه عده اي به دولت غر مي زنند ، اما نمي گويند راه حل جايگزين چيست ، انگار از ياد برده اند چرا مردم به روحاني راي دادند ،
هنوز پرونده هاي مفاسد اقتصادي بسته نشده و بعد از سه سال پرونده هاي جديدي مطرح مي شود ،چه انتظاري داريد كه شرايط بهتر شود ،
اكنون هم نزديك انتخابات است ، اين گوي و اين ميدان ؛ افرادي كه قبلا" از مردم نه شنيدند بازهم به عرصه بيايند (3984512) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۱:۱۷:۰۷
رای دادیم چو قرار بود صد روزه همه چی حل بشه (3984865) (alef-13)
 
Indonesia
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۸:۱۰:۴۵
ببخشید یعنی چون در سال 92 با دادن وعده های بیشمار رای گرفته اند باید تا قیام قیامت کسی از ایشان نپرسد آن وعده های کوتاه مدتت چی شد؟؟ می شود بفرمائید غش در معامله و دروغ گویی یعنی چه؟؟ می شود بفرمائید آن سخنان ایشان که آن چنان شکوفایی اقتصادی ایجاد خواهم کرد که مردم به یارانه ها نیاز نداشته باشند چی شد؟؟ آن شعارهای ایشان مبنی بر لغو بالمره تحریم ها در روز اجرای برجام چه شد؟/ می شود بفرمائید گذر از رکود در سال 93 و94 چه شد؟/ می شود بفرمائید شعارهای ایجاد اشتغال در اولین سال دولت چه شد؟؟ اینها مگر شعارها و وعده های شخص روحانی نبود؟؟ حالا در پایان سال چهارم شما از غر زدن سخن می گوئید؟/یعنی نباید از وی پرسید آن وعده ها چه شد؟؟ البته برای افرادی که سطح فکر و منطقشان توجیه بی کفایتی دولت باشد هر چه سخن و دلیل بیاوری می آیندشعار می دهند درود بر روحانی ومثل گودکان سرخابی کاری به واقعیت ندارند تنها باکری وکل کل می خواهند ایام بگذرانند (3984984) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۹:۱۲:۵۴
استاد مغلطه و سفسطه و ...
کسی نمیگه سیب و گلابی باغ کو. بلکه میگن مگه قرار نبود با دادن باج به غاصب، باغ آزاد بشه چرا نشد. (3984515) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۹:۴۱:۳۳
روحانی پای تمامی نهال هی باغ اراک بتن ریخت ،آقای روحانی در اراک گفته : «یک غاصبی آمده بود، باغ ما را غصب کرده بود، ما غاصب را از باغ خود بیرون کردیم و درب باغ به روی مردم باز شده است. ولی امروز عده‌ای کودک به درب باغ آمده و می‌گویند، سیب و گلابی کجاست که می‌خواهیم میل کنیم؟ امروز این باغ که نهال‌های آن تازه غرس شده آماده باروری است، اما برای به ثمر نشستن صبر لازم است.»


تا سال 92 که آقای روحانی مجموعه باغهای هسته ایران را تصاحب کرد، 20000درخت تناور غنی سازی (دستگاه سانترفیوژ) در باغ نطنز وجودداشت که همه ی آنها بارور بودند و تا آن زمان حدود 10 تن اورانیوم با غنای 5درصد تولید کرده بودند و هر روز در حال محصول دهی بیشتری بودند. علاوه بر این 3000 درخت تنومند و پرثمر در باغ نطنز وجود داشت که محصولاتی با غنای 20 درصد از آن برداشت میشد.

آقای روحانی پس از سال 92 شروع به تخریب این باغهای باارزش کرد، تا آنجا که در قرارداد برجام اقدام به قلع و قمع باغهای هسته ای ایران نمود و در ادامه 14940 درخت تناور غنی سازی نطنز را از بین برد و 10 تن محصول با غنای 5درصد را منهدم کرد. با تخریب 14940 درخت غنی سازی 5درصد در نطنز از سال 92 تا امروز، مردم از 18 تن محصول 5درصد که می توانست در این سالها تولید شود محروم شدند. پس از آن به کدخدای روستا تعهد دادند که حق برداشت محصول از سایر درختان باغ را ندارند و تا 10 سال هیچ درخت دیگری در نطنز نکارند. همچنین با تدبیر دولت آقای روحانی 3000 درخت تناور باغ فردو و 482 تن محصول مرغوب آن با غنای 20 درصد یکجا نابود شد و در ادامه پای تمامی نهال های باغ اراک بتن ریختید، طوری که تا ابد در آن باغ هیچ گیاهی رشد نخواهد کرد.

متاسفانه کاری که دشمن در طول سه دهه نتوانسته بود انجام بدهد، دولت تدبیر و امید طی سه سال با به آتش کشیدن باغ، درختان و محصولات آن را قلع و قمع نمود. (3984538) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۹:۵۰:۰۵
باغهای هسته ای!! چه میوه ای هم میدادند... تحریمهای رنگارنگ ثمره باغات هسته ای و باغبانان مجرب آن بود. (3985123) (alef-13)
 
کودک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۹:۴۸:۰۵
ای باباااااااااااااا.
جناب آقای باغ دار. مگر خود شما نمی گفتید که باغتان صد روزه میوه می دهد!!! پس چرا کوکان را مورد تمسخر قرار می دهید و آن ها را بی صبر و تحمل نشان می دهید.
شمایی که از دروغ بری هستید و باغ دار نمونه قرن هستید مگر نفرموده بودید که در مدت صد روز مشکلات باغ را حل می کنید و باغتان میوه های خوش آب و رنگ می دهد. ولی الان باغتان با گذشت حدود هزار و دیویست روز کم و بیش هنوز هم به بار ننشسته که هیچ؛ طبق خبرهای واصله از کودکان محل (که از قدیم الایام می گفتند حرف راست را از بچه بشنو) در قسمتی از باغ درخت ها خشکیده شده و خاکش تبدیل به شوره زار شده و قسمتی دیگر از باغتان را هم که غاصبگران غصب کرده بودند درختانش را هم با کمک خود شما از ریشه در آوردند و بردند و دیگر از این باغ چیزی جز برهوت و زمین خالی نمانده است که ما کودکان محل امیدوار به سیب و گلابی باشیم. آن امید ما به وعده سیب و گلابی های رویایی که می فرمودید برای صد روزهای اول بود نه این صد روزهای آخر که باغتان را خواب زمستانی گرفته است.!!! (3984545) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۹:۴۸:۳۳
اخیرا لحن سخنان اقای روحانی مدام خاطره اقای احمدینژاد را زنده می کند (3984548) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۹:۴۹:۱۳
سیب» و «گلابی» پاسخ منطقی و حقوقی روحانی به منتقدان برجام! دو سال بعد از فنی ترین، حقوقی ترین و منطقی ترین انتقادات منتقدان به متن برجام و درست از آب در آمدن مو به مو پیش بینی های دلواپسان مبنی بر باقی ماندن تحریم ها؛ امروز رییس جمهور در جمع مردم اراک در سخنانی کاملا علمی، منطقی و حقوقی! از برجام دفاع کرد:

«ما غاصب را از باغ خود بیرون کردیم و درب باغ به روی مردم باز شده است ولی امروز عده‌ای کودک به درب باغ آمده و می‌گویند، سیب و گلابی کجاست که می‌خواهیم میل کنیم؟ امروز این باغ که نهال‌های آن تازه غرس شده آماده باروری است، اما برای به ثمر نشستن صبر لازم است.»

واقعیت این است که دولتی که بعد از سه سال اتلاف وقت مردم و از بین بردن منابع قدرت کشور؛ فقط و فقط «حرف» می زند و با «وعده درمانی» تصور می کند می تواند در اردیبهشت 96 برای 4 سال دیگر نظر مردم را به خود جلب کند، تنها زمانی 4 ساله خواهد شد که «امید کاذب» افکار عمومی نسبت به آن قطع شود.

قبل از انتخابات قرار بود مشکلات در 100 روز اول حل شود، بعد از انتخابات قرار شد با توافق ژنو این مشکلات حل شود، بعد از توافق ژنو همه چیز به توافق لوزان گره خورد و بعد از لوزان قرار بود فتح الفتوح «برجام» مشکلات را ریشه کن کند. بعد از آن نیز گفته شد تا روز اجرای برجام مشکلی در کشور باقی نخواهد ماند و حالا که یک سالگی «اجرای برجام» نیز نزدیک است باز هم باید «صبر» کرد ...

این صبر قطعا تا اردیبهشت 96 هم ثمره نخواهد داشت، زیرا از آن موقع تازه رای مردم برای 4 سال دوم این دولت، شرط اصلی حل مشکلات بیان خواهد شد و این دور باطل ادامه خواهد داشت. این شمای کلی از دولتی است که قرار بود در 100 روز اول مشکلات اقتصادی کشور را حل کند و حالا بعد از نزدیک به 1000 روز از آغاز به کار به جای توضیح درباره عملکرد خود، از باغ سیب و گلابی سخن می گوید... (3984550) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۰۰:۳۷
از فساد 8000 میلیاردی با سخنان جدید منحرف نشوید (3984569) (alef-13)
 
امیدی
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۰۲:۱۴
به نظر میرسد جناب رییس جمهور دارای عینک ویژه ای می باشند که از پشت آن عینک چیزهایی را می بیند که ملت ایران قادر به دیدن آن نیستند و همانطور که فرموده اند این ندیدن به علت کودک بودن ملت می باشد، پس امید داریم سریعتر بزرگ شده و این میوه های تخیلی را رویت کنیم ولی جای تعجب است موقع تبلیغات انتخاباتی ما کودکان را ملت فهیم خطاب می کنند وای به روزی که در دور بعد به ایشان رای ندهیم آنوقت ما را به چه نامی خطاب خواهند کرد خدا می داند ؟؟!! (3984572) (alef-13)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۰۳:۰۴
معلوم نیست این آقای روحانی وقتی مردم رو مورد خطاب قرار میدن کدوم مردم هستند. مردم محرومی که کارد به استخونشون رسیده یا مردم نجومی که به جان مردم افتاده اند. (3984574) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۲۳:۰۱
"سال 95 سال رونق اقتصادی است."

هر سال تازه ای که میاد از نظر ایشون سال رونق اقتصادی است!!

انشاالله سال 96 کار رو پای صندوقهای رأی تمام میکنیم... (3984603) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۳۱:۴۵
چقدر ما مردم ايران فراموشكاريم
يه كم أنصاف داشته باشيم (3984610) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۰:۵۷:۲۷
واقعا این ادبیاتی است که یک روحانی آن هم با ادعای حقوقدانی باید داشته باشد؟؟ واقعا متاسفم برای آنان روحانبونی که از روحانی حمایت کرده و می کنند (3984637) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۱:۳۵:۱۵
دانشگاه کارخانه ادم سازی باید باشد .نه اینکه جای تسویه حسابهای شخصی ترا خدا اقای روحانی به داد دانشگاه برسید!!!چرا یکسری ادمها رها شده و به جان دانشگاه و ادمهای دیندار افتادند..... (3984682) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۲:۳۸:۰۹
خداییش قبل ترکوندن میکروفون، دو دیقه صرف میکنی ببینی چی میخوای بگی؟! (3984749) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۲۳:۲۲:۴۲
دم روحانی گرم ... یک عده فقط غر می زنن و چشماشون چیزها رو اونطور که می خوان میبینه ! (3984776) (alef-13)
 
Indonesia
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۸:۱۴:۲۷
می شود شما از چیزهایی که می بینید برای مردم بگویید؟؟ جز شعار دمت گرم و درود و مرگ بر هر کس که غیر شما فکر می کند هنر دیگری هم در چنته شما پیدا می شود؟؟ (3984988) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۱:۱۶:۲۶
آخرشه از خر مراد پیاده میشی (3984864) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۵:۱۴:۰۵
به نظر من همینقدر که آقای روحانی و تیمشون ، اون قطار بی ترمز و دنده آقای احمدی نژاد را تونستن نذارن از خط خارج شه و دارن اونو تعمیر می کنن خیلی کار بزرگیه. البته کاسبی خیلی ها این وسط خراب شده! (3984920) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۰۸:۳۷:۲۹
تو این باغی که ما داریم میبینیم اصلا میوه ای نمیده آقای روحانی
وعده سر خرمن چرا میدی؟؟؟
سیب و گلابی که هیچ ؛ زالزالک هم نمیده این باغ تحفه شما (3985010) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۰:۵۲:۴۴
در باغ گلابي را بنديم
به شما نجوميان در 96 كركر بخنديم (3985259) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۱:۰۴:۲۱
توهین به منتقدان تمامی نداره (3985285) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.