نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454340
ارزش صادرات «کالا در برابر نفت»روسیه به ایران
نماینده تجاری روسیه در ایران گفت: حجم کالاهایی که روسیه به ایران تحت عنوان قرارداد «نفت در برابر کالا» تحویل خواهد داد به ۴۵ میلیارد دلار در سال خواهد رسید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۱
به گزارش مهر به نقل از پایگاه خبری اسپوتنیک، «آندری لوگانسکی» تصریح کرد: تمام هزینه کالاهایی که در قالب این برنامه به ایران تحویل داده می شود می تواند در حال حاضر سالانه ۴۵ میلیارد دلار باشد.  

وی ادامه داد: در راستای اجرای این برنامه، قید شده که ۵۰ درصد پرداخت بصورت نقدی  و ۵۰ درصد پرداخت در قالب دریافت نفت ایران به ازای مبادله کالا است.

وی خاطر نشان کرد که ۵۰ درصد از اقلامی که از روسیه به ایران تحویل داده می شود مربوط به کامیون های سنگین و ملزومات راه آهن، اتوبوس و نیز در حوزه صنعت هوایی یعنی تجهیز  فرودگاه های کوچک و هواپیماهای آن است.

در همین حال «الکساندر نواک» چندی پیش اعلام کرد که میزان تحویل نفت از ایران تحت قرار داد «نفت در برابر کالا» به ۵ میلیون تن در سال خواهد رسید.
 
کلمات کلیدی : کالا در برابر نفت+روسیه +ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۰۹:۵۱:۵۶
روسیه خودش صادرکننده نفته (4204696) (alef-11)
 
محمد
United States
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۰۹:۵۴:۳۷
وابستگی به بیگانه که شاخ و دم ندارد. (4204699) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۴۷:۱۳
قیمت 5 ملیون تن نفت در سال حدود یک ملیاردو نهصد ملیون دلار است بر اساس بشکه 50 دلار .چطور میشود سالانه 45000000000 دلار .لطفا اعداد و ارقام رچک بفرمایید (4205030) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.