نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384348
جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲
مدیر کل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری به اعلام جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان پرداخت و گفت: سعی می‌کنیم ثبت نام وام ضروری بازنشستگان را از نیمه دوم سال شروع کنیم.

به گزارش ایسنا، عباس رشیدی در نشستی خبری به اعلام جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان پرداخت و گفت: قرارداد جدید با شرکت بیمه گزار از ابتدای شهریورماه تمدید شده است.

وی افزود: ۷۵۰ نوع بیماری در پنج محور تحت پوشش هستند، اعمال جراحی مهم و فوق تخصصی در سال گذشته تا سقف ۱۴ میلیون تومان تحت پوشش بودند که در قرارداد جدید به ۱۵ میلیون تومان ارتقا پیدا کرده است. همچنین سقف خدمات بستری عمومی ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، خدمات تشخیصی درمانی و سرپایی ۵۵۰ هزار تومان، خدمات آزمایشگاهی ۲۸۰ هزار تومان، اعمال مجاز سرپایی و شکستگی‌ها و غیره ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

مدیر کل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه برخی اعمال تشخیصی چون آنژیوگرافی و اعمال جراحی چون مفصل لگن و زانو به گروه اعمال بستری عمومی منتقل شده و سقف تعهدات آنها به ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است، گفت: حق بیمه ۲۴ هزار تومان است که در مقایسه با سال گذشته ۴۰۰۰ تومان به آن اضافه شده است.

رشیدی ادامه داد: بازنشستگان سه ماه فرصت دارند تا در صورت عدم تمایل به بیمه تکمیلی انصراف دهند. تلاش می‌کنیم تا شمار بیمارستان‌های طرف قرارداد افزایش یابند در حال حاضر با ۸۵ درصد بیمارستان‌های خصوصی طرف قرارداد هستیم و قرارداد ما به صورت کارمزدی و سرانه‌ای نخواهد بود.

وی درباره زمان ثبت نام وام ضروری بازنشستگان نیز گفت: با بانک صادرات در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم مبلغ وام ضروری را از دو میلیون تومان افزایش دهیم. سعی می‌کنیم ثبت نام وام ها را از نیمه دوم امسال انجام دهیم.
 
کلمات کلیدی : بازنشستگان، بیمه تکمیلی، سازمان تامین اجتماعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۲ ۱۴:۵۶:۰۲
مگر بازنشستگان چه تفاوتی با شاغلین دارند که نباید از خدماتی مانند دندانپزشکی و ... بهره مندشوند این تبعیض برای چیست (3899212) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۰۲ ۲۲:۰۷:۳۹
الحمدلله بى سوادها به بركت رابطه و بله قربان گويى و تملق ، صاحب منصب شده اند. شركت بيمه گر است نه بيمه گذار. (3899931) (alef-11)
 
سیدغریب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۲ ۰۱:۰۳:۳۴
بدبخت بازنشسته بیچاره بازنشسته آموزش و پرورش که عمری را به پای بچه های این مرز و بوم ریخت که آنها بزرگ شوند و عصای دست معلمان خود بالشند و حالا همان بچه ها بزرگ شدن و شدن وکیل و وزیر همین مملکت و بدبختانه برای درمان حاصل از یک عمر گچ خوردن را به نصف نیمه و به امان خدا رها میکنند .
ولی
خدای ما بازنشستگان فرهنگی بزرگتر است از اینکه انتقام وحشت ناکی را از این وزیر و وکیل بگیرد ،دیدار به قیامت (3915436) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.