نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 355944
رونق چگونه به بازار مسکن باز می‌گردد؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
رییس انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن خوزستان گفت: با کاهش تدریجی سود سپرده‌های بانکی و هدایت سرمایه‌های مردمی به بازار مسکن می‌توانیم شاهد افزایش سرمایه‌گذاری در این بخش و به تبع رونق بازار مسکن در استان باشیم.

فرشید پورحاجت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های پولی دولت و کاهش سود سپرده‌های بانکی بهترین فرصت است تا مردم به بازار مسکن رجوع کنند و به خرید و فروش مسکن بپردازند.

وی افزود: از ابتدای امسال تعداد معاملات مسکن روند صعودی داشته و با توجه به اینکه خردادماه زمان جابجایی مسکن و پایان فصل مدارس است، این وضعیت همچنان ادامه خواهد داشت.

پورحاجت با اشاره به این نکته که اکنون بهترین زمان خرید مسکن است، عنوان کرد: با افزایش حجم معاملات، قیمت مسکن همچنان تغییر نکرده است و با کاهش سود سپرده بانک‌ها، مردم به بازار مسکن روی می‌آورند که این مساله شرایط را برای خرید مسکن مهیا می‌کند.

وی بیان کرد: اگر چه رشد معاملات نسبت به ماه‌های پایانی سال گذشته ناچیز است اما وضعیت این معاملات نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته و تحرک خوبی به بازار مسکن داده است.

پورحاجت تصریح کرد: اگر این روند صعودی افزایش میزان معاملات مسکن همچنان ادامه پیدا کند، می‌توانیم امیدوار باشیم که بازار مسکن مجددا به یک رونق پایدار برسد.

وی عنوان کرد: مسکن موتور محرکه کشور برای رونق اقتصادی است و امیدواریم با به وجودآمدن یک رونق پایدار در این بخش شاهد توسعه اقتصاد کشور در همه زمینه‌ها باشیم.
 
کلمات کلیدی : انبوه‌سازان ، سود بانكي ، بازار مسکن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۱:۴۴:۴۲
بله ملت تند تند بخرید و بفروشید و مالیات و نقل و انتقال و عوارض شهرداری و بنگاه و محضر و دفتر الکترونیک و ............................ بپردازید تا حالتون حسابی جا بیاد. (3721879) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۲:۲۵:۰۲
دوباره دلال بازی توی مسکن آفرین بر شما اقتصاد دانان باهوش . (3721961) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۳:۵۷:۲۱
خريد مسكن اول پول ميخواهد وبعد حال كه نداريم (3722174) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.