توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430544
دستگیری هفت زمین خوار در اراک
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۶
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری هفت نفر به اتهام تصرف غیرمجاز ۵۰هزار مترمربع از زمین های دولتی در شهرستان اراک خبر داد.
به گزارش مهر، یوسف سپهوند اظهار داشت: به دنبال دریافت اطلاعات مردمی مبنی بر وقوع یک مورد زمین خواری در شهرستان اراک، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت و با همکاری اداره کل منابع طبیعی و دستگاه قضایی یک تیم عملیاتی به منطقه اعزام و صحت خبر را تحت پیگیری قرار دادند.

به گزارش پایگاه پلیس، وی ادامه داد: با توجه به اظهارات متهمان مبنی بر مالکیت و نیز در محدوده منابع طبیعی نبودن زمین های مذکور، با کارشناسی اراضی منطقه ازسوی کارشناسان اداره منابع طبیعی، صحت خبر تایید و با دستور قضایی، نسبت به رفع تصرف از زمین موردنظر اقدام شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به آزادسازی ۵۰ هزار متر مربع زمین از دست این زمین خواران تصریح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ریالی این زمین ها در حدود ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

سپهوند یادآور شد: تاکنون هفت متهم در ارتباط با این پرونده دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند.
کلمات کلیدی : زمین خواری در اراک+دستگیری زمین خواران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.