نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434054
اعتراض شدید کرباسچی به بی‌بی‌سی‌فارسی، روی آنتن زنده این شبکه
کرباسچی در گفتگو زنده با بی بی سی: «بگذارید من حرفم را بزنم. یا حرفم را قطع کنید یا بگذارید حرفم را بزنم! کار بی بی سی در «جنایتکار» خواندن یک شخصیت بین‌المللی و ملی در ایران، توهین بود، نه انتقاد!»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰
 
کلمات کلیدی : درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۶:۴۹:۳۱
بی بی سی صبح تا شب داره به خیلی از مسولان ارشد نظام توهین میکنه چرا جناب کرباسچی فقط برای آیت الله هاشمی صداش درامده؟حالا بازهم این موضع مغتنمه و از هیچی بهتره (4111519) (alef-3)
 
آیدین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۳:۵۵:۲۷
توهین؟؟؟ بنظر خودت که تو آمریکا هستی توهین و دروغ قابل پیگیری نیس؟؟؟ یا اینکه بنظر خودت توهین و دروغ بوده؟ تا حالا سوال برات پیش نیومده چرا مردم به بی بی سی گوش میدن؟؟؟ (4112158) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۷:۴۷:۴۲
اعتراض ایشان بی مورد بود مخالفان و موافقان هر دو حق اظهار نظر دارند .اگر روز قبلش بیشتر اظهار نظر کنندگان مخالف بودند ،دیروز هم موافقان ایشان حرف زدند و حتی اگر به قول آقای کرباسچی جبران مافات بوده یک امتیاز به حساب می یاد نه ایراد حالا شما همین رفتار رو با صدا وسیمای خودمون مقایسه کنید! (4111588) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۰۹:۵۰
کرباسچی بهترین مدیر و بهترین شهردار بود (4111623) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۲۱:۱۶
تراکم فروشی در تهران را کرباسچی باب کرد. (4112019) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۲۵:۰۳
همین بی بی سی ۲۴ ساعته برای اصلاح طلبان تبلیغ می کند و به تریبون یکطرفه ان ها تبدیل شده است! (4111652) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۵۲:۳۳
سلام چرا اصلا باید با شبکه های ضد انقلاب ووطن فروشها صحبت کرد مرگ بر انگلیس مرگ بر وطن فروش (4111705) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۲:۵۹:۱۵
به نظر من ما وقتی حرف حق میزنیم هرجایی هم که صدامون رو برسونیم این به نفع ماست مهم نیست چه شبکه ای باشه مهم اینه که یک عده از مردم عادی اون رو بشنون. (4112077) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۱:۵۷:۱۸
فکر نکنم کسی بتونه بیاد روی آنتن صداسیما از سیاستهای کلان این رسانه انتقاد کنه. (4111994) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۳:۰۲:۳۱
من قبلا فکر میکردم این شبکه های غربی روراست هستن و انقدر دروغ نمیگن و حتی اوایل حرفهاشون در مورد سوریه و بشار اسد رو قبول کرده بودم اما به تدریج که دروغهاشو آشکار شد مثل اینکه گروه "کلاه سفیدها" که یک گروه امداد تقلبی بود رو به عنوان یک گروه صلح دوست و حتی بعنوان یک نامزد برای جایزه صلح نوبل معرفی میکردن و یا اینکه از جنایتکارترین تروریستها حمایت میکردن، کاملا نظرم نسبت بهشون برگشته. یعنی انقدر درمورد سوریه دروغ و پروپاگاندا گفتن که من گفتم صدرحمت به رسانه های داخلی. (4112085) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۳:۴۶:۰۵
پس صداوسیما را زیاد.نمی بینید..صداوسیمای ما جا برای بهتر شدن زیاد دارد اما انتقادات از این رسانه بسیاریش سیاسی و غیرمنصفانه هست.. (4112146) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۰:۲۲:۳۰
اعتراضش به حق نیست چون وقتی کسی نمیاد با اونا مصاحبه کنه گزارشات ناچارا میشن یکطرفه در ثانی آقای کرباسچی خودش یه دنده میرفت فرصت نمیداد و مجری بیشتر خواست احترامش رو نگه داره . (4112194) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.