نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474159
روزنامه جمهوری اسلامی: نهادهای روحانیتی نباید خود را برای اشخاص هزینه کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: نهادهای مهم و ارزشمندی همچون جامعه مدرسین، جامعه روحانیت، ائمه جمعه و جماعات و بطور کلی روحانیت باید خود را از منازعات سیاسی دور نگهدارند و صرفاً مردم را به حضور در پای صندوق‌های آراء دعوت کنند.

این، همان کاری است که امام خمینی انجام می‌دادند و اکنون نیز رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر آن پای می‌فشارند و تاکید می‌کنند که نمی‌گویم به چه کسی رای بدهید یا رای ندهید ولی اصرار دارم که در انتخابات حضور داشته باشید.

کاش نهادهای روحانیتی نیز همین سیره حسنه را پی می‌گرفتند و خود را به حمایت از این یا آن نامزد آلوده نمی‌کردند. این، تاسف بار است که این نهادهای روحانیتی با اصرار به مردم بگویند به فلان نامزد رای بدهید ولی مردم به نامزد دیگر رای بدهند. ملت ما به این نهادهای روحانیتی برای دراز مدت نیاز دارد، آنها نباید خود را برای اشخاص هزینه کنند.

 همین نکته درباره رسانه ملی هم صادق است. رسانه ملی متعلق به عموم ملت است و نباید در خدمت یک حزب یا جناح یا فرد باشد.

متاسفانه عملکرد رسانه ملی در انتخابات اخیر بی‌طرفانه نبود و در کنار برنامه‌های تنظیم شده توسط کمیسیون تبلیغات ستاد انتخابات کشور که یکسانی و بیطرفی را می‌بایست رعایت کند، اقداماتی داشت که بی‌طرفی را نقض می‌کرد و این روش غیرعادلانه زبانزد مردم بود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + نهادهای روحانیتی + رزنامه جمهوری اسلامی
 
املی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۰:۱۷:۱۱
درود برروزنامه جمهوری اسلامی کاملا موافقم وکاملا برحق گفنید متاسفانه حوروی ها ائمه جمعه ها ومساجدها یکپارچه به نفع ریسی تبلیغ میکردند ونه مردم به انها دراین انتخابات (4378652) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۰:۱۸:۱۰
کاش چنین میکردند. (4378659) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.