توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481575
کشف 260 میلیارد ریال پولشویی از حساب بانکی قاچاقچیان مواد مخدر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
فرمانده انتظامی استان تهران از انهدام باند بزرگ موادمخدر، مسدود شدن 33 حساب بانکی متعلق به اعضای این باند و کشف 260 میلیارد ریال پولشویی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار  محسن خانچرلی با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با رصد فعالیت قاچاقچیان موادمخدر در غرب استان تهران در دو ماه گذشته موفق شدند با شناسایی باند بزرگ تهیه و توزیع موادمخدر در چند عملیات مختلف سه تن تریاک کشف کنند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در ادامه با اشاره به اینکه در این چند عملیات پلیسی، 12 قاچاقچی دستگیر شدند ، بیان کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان تهران با توجه به ابعاد گسترده فعالیت قاچاقچیان با همکاری مأموران پلیس آگاهی ، بررسی حساب های بانکی آنها را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی پس از بررسی دقیق سوابق و مشخصات قاچاقچیان دستگیر شده، موفق به شناسایی 33 حساب بانکی فعال آنها در بانک های مختلف کشور شدند.

سردار خانچرلی بیان کرد: با هماهنگی مقام قضائی، تراکنش حساب های فعال قاچاقچیان از بانک های مربوطه استعلام و همچنین مشخصات دارایی های منقول و غیرمنقول آنها به دست آمد که با بررسی حساب های بانکی مشخص شد مجموع گردش مالی آنها، 260 میلیارد ریال بوده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با اشاره به مسدود شدن حساب های بانکی قاچاقچیان با هماهنگی مقام قضائی خاطرنشان کرد: در همین راستا دو دستگاه پژو پارس، یک دستگاه پژو 405،سه دستگاه پراید، یک دستگاه تاکسی ون، یک دستگاه خودرو ال 90، یک باب آپارتمان سه طبقه در شهرستان اسلامشهر و یک باب ساختمان دو طبقه درشهر خادم آباد نیز از متهمان توقیف شد.
 
کلمات کلیدی : کشف و ضبط + مواد مخدر + قاچاقچیان مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.