توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430706
حمایت از قطعنامه سازمان ملل برای آتش بس در سوریه عامل حمله تروریستی در ترکیه شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حمله تروریستی در ترکیه در اولین روز سال جدید میلادی را ناشی از ورود ترکیه به گفت‌وگوهای سه جانبه برای حل بحران سوریه دانست و گفت: سیاست‌های جدید ترکیه در مبارزه با تروریست‌ها خوشایند برخی از بازیگران منطقه‌ای نیست، به همین دلیل چنین عملیات‌های تروریستی را در ترکیه ترتیب می‌دهند.

به گزارش ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در واکنش به حمله تروریستی اخیر در ترکیه گفت: گروه‌های تروریستی با عملیات‌های تروریستی به دنبال ناامن سازی ترکیه هستند تا این کشور را از حضور و فعالیت در جبهه متحد علیه تروریست‌ها بازدارند.

وی افزود: گروه‌های تروریستی با این عملیات‌ها تلاش می‌کنند تا ترکیه را از مدار مقابله با داعش و حامیانش خارج کنند که اگر ترکیه از این مدار خارج نشود، باید هزینه و تاوان سنگینی بپردازد که عملیات‌های تروریستی اخیر در همین راستاست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با تاکید بر اینکه اقدامات تروریستی در ترکیه به دلایل ورود دولت این کشور به گفت‌وگوهای سه جانبه و حمایت از قطعنامه صادر شده در شورای امنیت برای همکاری با کشورهای معتقد مبارزه با تروریسم است، گفت: این رویکرد برای برخی بازیگران منطقه ای و گروه‌های حامی تروریست‌ها خوشایند نیست بنابراین بدیهی است با این نوع عملیات بخواهند ترکیه را با این نوع اقدامات تروریستی وادار به عقب نشینی کنند؛ غافل از اینکه ترکیه حاضر به این کار نشده و حتی در مبارزه با تروریسم مصمم‌تر می‌شود.
 
کلمات کلیدی : حمله به کلوب شبانه + استانبول + ترکیه + حمله تروریستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.