توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459309
گزافه‌گویی نخست‌وزیر انگلیس علیه ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
واحد مرکزی خبر نوشت: ترزا می نخست وزیر انگلیس که در خوش خدمتی به سعودی ها گوی سبقت را از هم سلفان خود ربوده است بار دیگر با حمله به ایران، خواستار اقدام دسته جمعی ضد تهران شد.

ترزا می نخست وزیر انگلیس که در خوش خدمتی به سعودی ها گوی سبقت را از هم سلفان خود ربوده است بار دیگر با حمله به ایران، خواستار اقدام دسته جمعی ضد تهران شد.

ترزا می در گفتگوی اختصاصی با روزنامه الریاض عربستان بر حمایت از لشگرکشی به یمن برای مقابله با انصارالله و دادن اجازه بازگشت دولت عبدربه منصور هادی به این کشور تاکید کرد.

می مدعی شد : ایران ضد منافع جامعه جهانی در تلاش های آن برای تحقق صلح و ثبات عمل می کند و انگلیس از کشورهای حاشیه خلیج فارس در برابر دخالت های ایران حمایت می کند.

وی در ادامه با طرح ادعاهای واهی خاطر نشان کرد: فعالیت های ایران عامل بی ثباتی در منطقه است و مقابله با کارهای خصمانه ایران در لبنان، عراق، یمن، سوریه یا منطقه خلیج فارس مستلزم اقدام دسته جمعی است.
 
کلمات کلیدی : نخست‌وزیر انگلیس + ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.