توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403607
قاتل فراری بعد از 3 سال در تهران دستگیر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: جوانی 25 ساله که در حدود سه سال قبل پدرش را در اراک به قتل رسانیده بود، پس از گذشت 3 سال با هویتی جدید در عملیات کارآگاهان پلیس استان در تهران دستگیر شد.

به گزارش فارس، سید نورالدین حسینی ‌در گفت‌وگویی اظهار داشت: چهارم آذرماه ماه سال 92 گزارش قتلی به پلیس اعلام شد که در بررسی‌ها مشخص می‌شود که پسر جوان خانواده به علت اختلافات خانوادگی پدرش را در منزلش در یکی از محله‌های شهر اراک با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس از محل حادثه متواری شده است.

وی افزود: پس از وقوع قتل، دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت که در این مدت چندین مرتبه مخفیگاه‌های متهم شناسایی شد که با توجه به تغییر متعدد محل سکونت این فرد، دستگیری وی امکان پذیر نمی‌شد.

   رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی  یادآور شد: سرانجام با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده پلیس، مشخص شد که قاتل فراری با تغییر نام خانوادگی خود و حمایت‌های یکی از بستگانش در یکی از محلات تهران سکونت دارد.

 حسینی ادامه داد: پس از اطمینان از صحت موضوع طی هماهنگی با مقام قضایی و اخذ نیابت قضایی و کنترل تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان به تهران اعزام شدند و در مراقبت‌های نامحسوس محل اختفای قاتل، او را در عملیاتی غافلگیرانه در محل کارش دستگیر و به پلیس آگاهی استان انتقال دادند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.
 
کلمات کلیدی : قاتل + قتل + دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.