توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 271208
مشت 80 ملیونی‌پاسخ‌گزینه‌بازدید مراکز نظامی
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۸
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی صدور حکم اعدام برای شیخ نمر نشان دهنده ضعف آل سعود است گفت: ملت ایران در مقابله طرح گزینه بازدید از مراکز نظامی در لابلای مذاکرات به مانند مشتی ۸۰میلیونی در دهان دشمن پاسخ غرب را می‌دهند.

به گزارش تسنیم، آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه اراک بااشاره به جنایات اخیر آل سعود در یمن اظهار داشت:کسانی که به دروغ خود را خادم حرمین شریفین می‌نامند و به دروغ نام پادشاهی خود را امامت در سرزمین شریف مکه و مدینه و سرزمین عرستان معرفی می‌کنند بزرگترین جنایات بشری را علیه کشور مظلوم یمن انجام داده است.

وی افزود: آل سعود و داعش با کارهای خود نام مقدس اسلام را بدنام می‌کنند و ما و مسلمانان از جنایت‌های آنها تبری جسته چراکه آل سعود در همسویی با آمریکا جنایات بزرگی علیه بشریت و مسلمانان به راه انداخته است.

آیت الله دری نجف‌آبادی تصریح کرد: البته از کسانی که با شراب و گوشت نجس خوک و شهوت و کارهای کثیف مهجورند اینطور رفتار جنایت کارانه بعید نیست و امروز با بهانه نام اسلام ثروت مسلمانان را چپاول کرده و از آن علیه مسلمانان دیگر استفاده می‌کنند.

آل سعود خانواده جنایتکار غاصبی در عربستان است


امام جمعه اراک بااشاره به حکم شیخ نمر در عربستان گفت: اجرای حکم شیخ نمر نفس آل سعود را قطع می‌کند و بدون شک سبب گسترش اعتراضات مردم عربستان و سایر کشورهای اسلامی می‌شود چراکه اعدام یک عالم دینی که در بدن وی چندین ترکش نیز وجود دارد و درد دین دارد، نشانگر روحیه وحشیانه آل سعود و همدستانش است.

وی با تاکید بر اینکه صدور حکم اعدام برای شیخ نمر نشان دهنده ضعف آل سعود است، افزود: ما این اقدام آل سعود را محکوم می‌کنیم و می‌گوییم که این حکم توهینی آشکار به جامعه بشری و مسلمانان جهان است.

امام جمعه اراک تصریح کرد: وهابی‌ها در حال حاضر در بین شیعیان و حتی سنیان منفورند اما انسان غصه می‌خورد به نام کشور اسلامی و خادم الحرمین مسلمانان را می‌کشند و عامل دست آمریکا و اسرائیل شده‌اند.

آیت الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: آتش بس ۵ روزه لرزان است و باید کشورها و جوامع بین المللی ورود کنند و بامحکومیت این جنایاتی که در یمن رخ داده از مردم مظلوم این کشور دفاع و آل سعود جنایتکار را محکوم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی آل سعود را خانواده ای جنایت پیشه نامید و گفت: آل سعود یک خانواده ۱۲ تا ۱۳ هزار نفری در عربستان بوده که جنایت پیشگی آنها در حد اعلایی است و این خاندان ننگین جنایتکار در برابر صدای هیهات من الذله مردم یمن که قصد دارند با استقلال و آزادی خود برای کشورشان تصمیم بگیرند بزرگترین جنایات بشری را رقم زده اند.

وی افزود:این خاندان جنایت کار کاری جز با چماق و اسلحه ندارند و در این ایام بیش از ۵۰میلیارد دلار در جیب امریکا و اسرائیل کرد و با خرید تجهیزات جنگی علیه مردم مظلوم یمن وحشیانه ترین تجاوزات را رقم زد در حالی که می‌شد با این مبلغ کشور یمن را از آنچه بود آبادتر ساخت.

رسالت پیامبران صلح و اخوت بود


نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بااشاره به بعث حضرت رسول اکرم(ص) گفت: در این دوران همچون دوران جاهلیت که به ساحت مقدس پیامبر(ص) جسارت می شد عده ای مزدور اقدام به توهین می‌کنند، حال یکبار دیوانه‌ای مانند سلمان رشدی است، روزی شارلی ابدو، روزی یک کاریکاتوریست دانمارکی یا روزی یک نماینده هلندی ولی در کل اینها نشان دهنده ترس استکبار و دشمنان از فراگیر شدن فرهنگ ناب اسلام ناب محمدی(ص) است.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: امروز که قرآن هست و پیامبران برای هدایت آمده‌اند وضع بشریت اینگونه است و بدون در نظر گرفتن رسالت پیامبران که اخوت و صلح مهمترین برنامه و رسالتشان است، اینگونه انسان‌ها به جان یکدیگر افتاده اند.

وی تصریح کرد: متاسفانه می بینیم در کشورهایی مانند پاکستان، وهابیت خبیث و کثیف به نام دین و اسلام جنایت‌ها می‌کند و صدها نفر را به خاک و خون می‌کشاند.

غرب به دنبال مقابله برای جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی است


امام جمعه اراک با بیان اینکه در اجلاس کمپ دیوید آمریکا و همراهان عربی این کشور حضور داشتند، گفت: آنها می‌خواهند عربستان سعودی را از باتلاق و بحران یمن خارج کنند چراکه آمریکا و دوستانش در فکر طراحی سناریوهایی برای مقابله با قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه هستند،

وی افزود: در این مورد، نوکران عرب آمریکا به سران آمریکا مشورت می‌دهند چراکه هم اکنون نیز کشور‌های عربی که باید مدافع ملت مسلمانان باشند دست در دست این رژیم جعلی گذاشته و کمپ دیوید دوم را افتتاح کرده اند و با هدف مقابله با جمهوری اسلامی علیه انقلاب اسلامی ایران موضع گیری می‌کنند.

آیت الله دری نجف آبادی تصریح کرد: امروز دشمن با به راه انداختن پروژه اسلام هراسی و ایران هراسی به دنبال جلوگیری از بسط فرهنگ انقلاب اسلامی و ایستادن در برابر اقتدار روزافزون ملت بزرگ ایران اسلامی است که به برکت اهل بیت(ع) و قرآـن هیچگاه موفق نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی در مذاکرات از حقوق مسلم هسته‌ای خود گامی عقب نشینی نخواهد کرد و در مقابل گزینه بازدید از مراکز نظامی به مانند مشتی ۸۰میلیونی در دهان دشمن می‌کوبد و اینگونه پاسخ گستاخی غرب را می‌دهد چراکه ملت ایران ثابت کرده زیر پرچم ولایت گامی از حقوق مسلم خود عقب نشینی نمی‌کند.

ننگ و ذلت برپشیانی رژیم منحوس صهیونیستی تا ابد حک شده است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیست و پنجم اردیبهشت مصادف با پانزدهم ماه مه و روز نکبت رژیم صهونیستی، گفت: رژیم صهیونیستی با انجام جنایت و اشغال فلسطین دچار ذلت شده است و این ذلت را خدا بر پیشانی آنها حک کرده است.

آیت الله دری نجف‌آبادی به سالروز شهادت امام کاظم(ع) اشاره و خاطرنشان کرد: امام کاظم(ع) سالیان طولانی از در دوران امامت خود را در زندان عباسیان که نسبت خویشاوندی با امام داشتند، سپری کردند، و باید توجه داشت که عباسیان با اهل بیت و با نام اهل بیت بر آل مروان و بنی امیه غلبه پیدا کردند ولی وقتی به مقصد خود رسیدند ظلم و ستم آنها نسبت به اهل بیت بیش از ظلم بنی امیه بود.

وی برضرورت توجه به خانواده تاکید کرد و افزود: باید به کانون مهم و ارزشمند خانواده توجه ویژه داشت و بادقت در افزایش جمعیت و زادوولد، تربیت انسانی و اسلامی فرزندان، کاهش طلاق، تسهیل در امر ازدواج جوانان زمینه های تحقق اهداف جامعه اسلامی در نشر اخلاق و سنت حسنه اسلامی را محقق کرد.
 
کلمات کلیدی : بازدید مراکز نظامی+توافق هسته ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.