توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487399
نشست محرمانه عربستان، مصر و رژیم صهیونیستی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با روزنامه رأی الیوم گفت که قاهره، هفته گذشته میزبان نشست چندین کشور عربی با رژیم صهیونیستی در مورد بررسی آینده نوار غزه بوده است.

به گزارش فارس، روزنامه الکترونیکی رأی الیوم روز پنجشنبه (امروز) از نشست محرمانه چند کشور عربی با رژیم صهیونیستی در مورد نواز غزه خبر داد.

این روزنامه نوشت: این نشست محرمانه هفته گذشته برگزار شد و هنوز جزیئات مسائلی‌ که در این نشست مطرح شد، مشخص نیست.

 با این حال یک منبع کاملا آگاه در گفت‌وگو با این روزنامه اظهار داشت که نشست مذکور امنیتی و مهم بوده و به میزبانی سازمان اطلاعات مصر برگزار شده است. این منبع همچنین تأکید کرد که این نشست "به صورت ویژه" آینده نوار غزه را بررسی کرده است.

در این نشست نمایندگان بلندپایه‌ای از چند سرویس اطلاعاتی عربی، کارشناسانی از رژیم صهیونیستی و نیز نماینده‌ای از ایالات متحده آمریکا حضور داشتند.

به گفته این  منبع، کشورهای عربی شرکت کننده در این نشست، امارات، مصر، عربستان و اردن بوده و نشست مذکور در مقر استقبال از  میهمانان وابسته به وزارت اطلاعات مصر برگزار شده است.
 
کلمات کلیدی : عربستان، مصر، رژیم صهیونیستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.