توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380694
برانکو در جلد علی دایی
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵
برانکو ایوانکوویچ که همیشه تلاش می‌کند از اظهارنظر صریح درباره داوران خودداری کند، در بازی برابر صبای قم با ترکی به بحث پرداخت تا انتقادش از قضاوت او را اعلام کند.

سرمربی کروات پرسپولیس که برابر قضاوت های داوران معمولا واکنش منفی شدیدی نداشت، اینبار و در دیدار برابر صبای قم و در صحنه ای که محسن مسلمان در ضد حمله توسط مدافع صبای قم متوقف شد به شدت به تصمیم محسن ترکی انتقاد داشت و این مساله در نهایت به صحبت این دو منجر شد. برانکو البته قصد نداشت از موضع خود در قبال اشتباه ترکی در رابطه با تصمیماتش کوتاه بیاید و در نهایت این گفتگو منجر به اخراج سرتن چک، کمک مربی برانکو شد.

برانکو پیش از این در جریان دیدار تیمش برابر استقلال نیز با این داور که در فصل گذشته عنوان برترین قاضی فصل را از آن خود کرده بود به مشاجره و بحث پرداخته بود و نسبت به تصمیماتش درباره تیمش انتقاد داشت.

پرسپولیسی ها که معتقد هستند نسبت به اشتباهات داوری در فصل گذشته متحمل ضرر شده اند، نمی خواهند با سکوت خود این روند را ادامه دار کنند و برانکو اینبار تلاش می کند در صورت بروز هر گونه اشتباهی اعتراض خود را اعلام آن را متوقف کند. چنین اعتراضاتی را نسبت به تصمیمات داوری پیش از معمولا در مورد سرمربیانی مثل علی دایی و امیر قلعه نویی مشاهده کرده بودیم و به نظر می رسد برانکو نیز قصد دارد اینگونه نسبت به تیمش احقاق حق کند
 
کلمات کلیدی : برانکو+علی دایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.