نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479497
هویت دو نفر از مهاجمین حادثه لندن اعلام شد+ عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹
پلیس انگلستان اعلام کرد یک فرد مراکشی‌-لیبیایی‌الاصل و یک زاده پاکستان، از جمله عوامل حمله روز شنبه در لندن بوده‌اند.
 
پلیس انگلستان روز دوشنبه هویت دو نفر از سه مهاجم حمله تروریستی اخیر در شهر لندن را منتشر کرد.

بنا بر اعلام پلیس، «رشید رضوان» ۳۰ ساله و «خرم شازاد بات» ۲۷ ساله دو نفر از افرادی بودند که روز شنبه پس از زیر گرفتن شماری از عابران پیاده در «لاندن بریج»، تعدادی دیگر را با چاقو زخمی کرده و سپس به رستورانی در «بارو مارکت» لندن حمله کردند.

در جریان این حمله، دستکم ۷ نفر کشته و ده‌ها تن زخمی شدند. هر سه مهاجم، به ضرب گلوله پلیس کشته شدند.

بنا بر اعلام پلیس، رضوان اصلیت مراکشی-لیبیایی داشته، اما زاده انگلستان بوده است. شازاد بات هم در پاکستان متولد، اما در انگلستان بزرگ شده است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، پلیس می‌گوید این دو نفر از قبل به دلیل داشتن تفکرات افراطی تحت نظر پلیس و سرویس امنیت داخلی انگلستان (ام‌آی5) بوده‌اند، اما تصور نمی‌شده که دست به حمله تروریستی بزنند.

 
کلمات کلیدی : حمله تروریستی+لندن
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۱۵ ۲۲:۱۳:۱۷
همگی پرورش یافته مدارس اسلامی وهابی هستن که عربستان در پاکستان و سایر کشورها تاسیس کرده، کودکان را از سنین پایین شستشوی مغزی میدهند برای آدم کشی. بعد ترامپ میره با عربستان جلسه میگذاره برای مقابله با ایران جهت مبارزه با تروریسم!!! جوک سال هست... (4413514) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۱۵ ۲۲:۲۴:۱۹
افکار تاریک و فاسدشون به چهرشون هم نفوذ کرده، آدم باید بادیدنشون کفاره بده... همگی پرورش یافته همان شمشیری هستن که ترامپ و غلام حلقه به گوشش رکس (تیلرسون) باهاش میرقصیدن... هزاران هزار تا از اینها الان تو سن 5-6 سالگی در مدارس وهابی پاکستان در حال تربیت هستن... (4413525) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۳-۱۵ ۲۳:۰۱:۲۴
دنیای امروز با تروریسم وهابی عربستان تهدید می شود (4413579) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۰۵:۴۱:۵۵
اخه با اين قيافه وسط لندن چيكار ميكنند اين دوتا حيوان؟!!!! (4413760) (alef-11)
 
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۰۷:۵۰:۲۷
اللهم عجل لولیک الفرج (4413795) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۰۷:۵۲:۰۴
طبق گفته و اسناد منتشر شده بیش از 50 سال هیچ ایرانی دست به عمل تروریستی نزده ان وقت عربستان پول میدهد تا ایرانیان جزوه لیست ورود به امریکا شوند و ترامپ امضا میکند (4413796) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.