توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480530
دلیل عجیب برای سرقت خودروهای لوکس توسط پسری جوان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
سیدمجتبی اشرفی اظهار کرد: پس از سرقت یک دستگاه خودروی لوکس سواری از میدان آزادی شاهرود، مراتب در دستور رسیدگی پلیس قرار گرفت.

به گزارش جام نیـوز، فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری سارق خودروهای لوکس در شاهرود که برای سرگرمی دزدی می‌کرد، خبر داد.

سیدمجتبی اشرفی اظهار کرد: پس از سرقت یک دستگاه خودروی لوکس سواری از میدان آزادی شاهرود، مراتب در دستور رسیدگی پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در این فقره، راننده لحظاتی خودرو را در کنار خیابان به‌صورت روشن برای خرید از یک سوپرمارکت رها کرده بود که سارق بلافاصله اقدام به سرقت خودرو می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ادامه داد: پس از سرقت، سارق با استفاده از کارت‌های بانکی مال‌باخته که متأسفانه رمز آن نیز موجود بوده، اقدام به خرید گوشی تلفن همراه و لوازم دیگر کرده و در زمان خرید نیز برای مخفی نگه داشتن چهره خود از ماسک استفاده کرده است.

اشرفی به کشف خودروی مسروقه به‌صورت بدون صاحب در یکی از خیابان‌های شاهرود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی اشاره کرد و گفت: روز پس از کشف سرقت، یک مورد سرقت مشابه خودروی لوکس خارجی دیگر به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد و با توجه به نحوه سرقت و سرنخ‌های به دست آمده، مشخص شد سارق هر دو خودرو یک نفر است.

وی به اقدامات فنی و علمی پلیس در این ارتباط اشاره داشت و افزود: پس از 48 ساعت کار مداوم و مستمر و به‌کارگیری توان علمی، کارآگاهان پلیس آگاهی مکان احتمالی سارق جوان را شناسایی و ضمن اخذ نیابت قضایی به محل عزیمت کرده و سارق را در حالی که خودروی سرقتی را فک پلاک و در پارکینگ مخفی‌گاه خود نگهداری کرده بود، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود به بازجویی‌های انجام‌شده از سارق 25 ساله اشاره کرد و گفت: این جوان ازلحاظ وضع مالی در وضع بسیار خوبی قرار دارد و انگیزه خود را از این اقدام، سرگرمی و مصرف قرص‌های روان‌گردان اعلام کرده است.

اشرفی بی‌دقتی مالکان وسایل نقلیه سرقتی را عاملی مهم در انجام این سرقت‌ها اعلام کرد و از همه شهروندان خواست به هیچ عنوان خودروهای خود را حتی برای یک لحظه روشن و بدون سرنشین ترک نکنند.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + سارق + سرقت خودرو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.