نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496642
حجت‌الاسلام منتظری؛ مردم از نحوه برخورد در دستگاه‌های دولتی راضی نیستند
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
ادستان کل کشور گفت: آسیب شناسی‌ها نشان می‌دهد بسیاری از مراجعه‌کنندگان از نحوه برخورد در برخی از دستگاه‌ها اعم از دولتی، قضایی و نهادهایی مانند شوراها و شهرداری‌ها راضی نیستند.

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در مراسم تودیع و معارفه معاون قضایی دادستان کل در مبارزه با مواد مخدر با تبریک دهه کرامت و با تأکید بر حفظ شان و کرامت مردم در نظام اسلامی گفت:مردم حقیقتاً ولی نعمت ما هستند و اگر حاکمیت از مردم جدا شود هیچ ندارد.

منتظری با اشاره به روایتی از امام رضا (ع) در خصوص لزوم محبت و توجه به کرامت مردم گفت:امام رضا (ع) می‌فرماید که التودد الی الناس نصف العقل یعنی که مهربانی و محبت به مردم نیمی از خردمندی است که نشانگر اهمیت احترام و کرامت گذاشتن به مردم در جامعه اسلامی است.

وی افزود: تجربه نشان داده است که اگر با مردم از در دوستی و محبت وارد شوید و با آنها به خوبی صحبت کنید حتی اگر ذی‌حق هم نباشند با رضایت دادگاه‌ها و نهادهای اجرایی را ترک می‌کنند.

دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه معضل مواد مخدر موجب آسیب‌های فراوان می‌شود گفت:دادستانی کل کشور هم، می‌تواند و هم باید، نقش بیشتر و تأثیر گذارتری در زمینه مقابله با مواد مخدر و اصلاح قوانین آن داشته باشد و در این راه البته آماده همکاری بیشتر و نزدیک تر با ستاد کل مبارزه با مواد مخدر است.

وی تصریح کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر هم می‌توانست و می‌تواند بهتر از گذشته کار کند و البته ما منکر زحمات آنها نیستیم و اگر انتقادی هم از مجموعه این ستاد و دیگر ستادها می‌کنیم به منظور بهبود امور است.

منتظری در پایان با تأکید بر اینکه دادستانی کل کشور با کمبود نیرو و امکانات مواجه است افزود: با این حال در حد امکان و توان تلاش می‌کنیم و از جمله در بخش نظارت بر عملکرد دادسراها در کنار نظارت‌های دوره‌ای حضوری، نظارت‌های سیستمی را به جریان انداخته‌ایم و در حال تکمیل آن هستیم.

دادستان کل کشور حفظ کرامت ارباب رجوع را در دستگاه‌های مختلف اجرایی، قضایی، شهرداری‌ها، شوراها و تمامی مراکزی که با مردم سر و کار دارند، لازم و ضروری اعلام کرد و گفت:آسیب‌شناسی‌ها و بررسی گزارش‌ها نشان می‌دهد که متأسفانه بسیاری ازمراجعه کنندگان از نحوه برخورد در برخی از دستگاه‌ها اعم از دولتی، قضایی و نهادهایی مانند شوراها و شهرداری‌ها راضی نیستند.

در این جلسه از زحمات محمد مهدی چراغیان معاون سابق دادستان کل کشور در مبارزه با موادمخدر تقدیر و سعید عمرانی به عنوان معاون جدید در این بخش معرفی شد.
 
کلمات کلیدی : ارباب رجوع + دستگاه‌های دولتی
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۶:۵۵
راضی نیستند؟؟؟ پدرشون در اومده بخدا. مساله از راضی نبودن خیلی وقته گذشته !!! (4493934) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.